18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najlepiej zmontowane deagle'owe heady z CS:S

sejlor • 2013-02-03, 17:14
Deagle sieje heady, aż się łezka w oku kręci :D :terror:






muzyka: Unholy Grail (Alex Kidd Bloody Remix)

Wdr

2013-02-03, 17:20
koniec sadola jest bliski pedalskie filmiki z pedalskiej gry cs...

Tomizmc

2013-02-03, 17:25
Wdr napisał/a:

koniec sadola jest bliski pedalskie filmiki z pedalskiej gry cs...



Cs 1.6 przynajmniej jest jedna z najdluzej 3majacych sie gier jezeli chodzi o online.

A co do filmiku to :


BongMan

2013-02-03, 17:51
Hmm... Jakby to powiedzieć żeby warna nie dostać. Biegać, bieganie. Szybkie przemieszczanie się w bliżej nieokreślonym kierunku.

Tomizmc napisał/a:

Cs 1.6 przynajmniej jest jedna z najdluzej 3majacych sie gier jezeli chodzi o online.


Może dlatego, że "gracze" nie potrafią ogarnąć trudniejszych i bardziej realistycznych strzelanek, w których trzeba czasami pomyśleć, a nawet zaplanować?

gimi84pl

2013-02-03, 17:55
ten filmik zajebiście nastroił mnie na granie, idę nak***iać w Pong'a, rozjebię wszystkich :mrgreen:

~Velture

2013-02-03, 18:31
Padaczki można dostać od tego filmu.

wydrunio

2013-02-03, 18:48
Cytat:

Może dlatego, że "gracze" nie potrafią ogarnąć trudniejszych i bardziej realistycznych strzelanek



Coś mi się wydaje Bongman, że pałasz nienawiścią do CS 1.6 bo byłeś tam słaby jak twoje dowc**y i byłeś jednym z zamykających każdą rundę, tzw. lamusem lub zerowcem, jak kto woli :P

Poza tym, moim zdaniem CS to przykład gry online, która broni się sama, mimo że nie jest atrakcyjna graficznie, ma jedną olbrzymią zaletę - jest mega grywalna. I właśnie tutaj potrzeba myślania, planowania, różnych taktych. Pograłbyś kilka ESL 5vs5 to byś zobaczył, że to nie tylko "bieganie i strzelanie" tyle ode mnie. Pis joł

Yamissek

2013-02-03, 19:16
Łezka kręciła by się, gdyby to był film z 1.6 jedyny słuszny CS.Pozdrawiam!

Svenlee

2013-02-03, 19:16
ja dam piwo za montaż, nie treść

Anders Breivik

2013-02-03, 19:19
BongMan napisał/a:

Hmm... Jakby to powiedzieć żeby warna nie dostać. Biegać, bieganie. Szybkie przemieszczanie się w bliżej nieokreślonym kierunku.


Może dlatego, że "gracze" nie potrafią ogarnąć trudniejszych i bardziej realistycznych strzelanek, w których trzeba czasami pomyśleć, a nawet zaplanować?


Wyobraź sobie, sucharze, że w 2000roku, kiedy to ludzie zaczynali grać w 1.6, a także w 2004, kiedy to zaczynali grać w source nie było "trudniejszych i bardziej realistycznych" "strzelanek". A teraz wypie**alaj grać w coda czy co ci się tam podoba.

Miejsce na warna:

Hanys91

2013-02-03, 19:20
dobrego ma aimbota

Go...........Fr

2013-02-03, 19:24
bosskimariusz napisał/a:

dobrego ma aimbota


prędzej wszyscy maja po 1hp i wybiegają na komendę, zwyczajna synchronizacja...

bionicle93

2013-02-03, 19:24
BongMan napisał/a:

Hmm... Jakby to powiedzieć żeby warna nie dostać. Biegać, bieganie. Szybkie przemieszczanie się w bliżej nieokreślonym kierunku.


Może dlatego, że "gracze" nie potrafią ogarnąć trudniejszych i bardziej realistycznych strzelanek, w których trzeba czasami pomyśleć, a nawet zaplanować?



pie**olisz farmazony jak zwykle Bongo, Gra jest trywialnie prosta, a ze Ty tam strategii nie dostrzegasz i jedyne spostrzezenie na jakie Cie stac to 'jak to sie stalo, ze znowu leze?' nie dowodzi, ze strategii tu brak. Na kazdym turnieju mozesz zobaczyc, ze gracze trenuja nie tylko szybkie rece(jak Ty z zestawem redtube, chusteczka, lubrykant) ale i umysl, a narady dot. strategii wlasnie trwaja czasem godzinami.

chmielx12

2013-02-03, 19:27
ahh CS 1.6. Gram do dzisiaj, kiedyś na piracie, teraz na steam, żeby móc grac w esl. Tej gry bronić nie trzeba, ona pokazuje jaka jest wielka ilością graczy, którzy w nią grają.
Powiadam wam! Hejterzy będą hejtować. Pozdrawiam.