18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najgorszy pocałunek w historii

uneventful • 2012-06-05, 22:27
Czy warto czekać do ślubu z pierwszym pocałunkiem??

soadfan

2012-06-05, 22:34
No to w p*zdu pojadłem sobie :D

Pazi92sc

2012-06-05, 23:21
to pierwsze dupczenie będzie w 50-lecie

Yourichi

2012-06-05, 23:40
omnomnom mnie rozj***ło :ok***a:

bossik21

2012-06-06, 00:26
Skoro pierwszy pocałunek po ślubie, to pierwszy seks po pogrzebie ? Czy ch*jowo trybię?

schab

2012-06-06, 07:21
to jakis efukt wersja soft?

mp_toujane

2012-06-06, 10:19
Seks był od razu, a pocałunek sobie zostawili na po ślubie.

jeloo

2012-06-06, 10:45
Kurna, jak łapczywie... Filmów nie oglądali, że nie wiedzą jak się pocałować?

tn...........ke

2012-06-06, 10:48
...Mi to zalatuje "Trudnymi sprawami" lub też innymi, równie realnymi produkcjami :roll:

Liluh

2012-06-06, 11:19
filmik mnie rozwalił, nom nom nom... chociaż z drugiej strony, co za biedni, poj***ni ludzie, trzeba mieć naprawdę narąbane religią we łbie, żeby czekać z tymi sprawami na jakiś formalny akt, który niby o czym stanowi? Że od tego momentu to już wolno bo pan ksiądz łaskawie pozwolił? A gdyby tak jednego dnia wszyscy księża na świecie zniknęli, to by ci biedni ludzie przestali się rozmnażać :P

mi...........ji

2012-06-06, 11:55
Liluh napisał/a:

filmik mnie rozwalił, nom nom nom... chociaż z drugiej strony, co za biedni, poj***ni ludzie, trzeba mieć naprawdę narąbane religią we łbie, żeby czekać z tymi sprawami na jakiś formalny akt, który niby o czym stanowi? Że od tego momentu to już wolno bo pan ksiądz łaskawie pozwolił? A gdyby tak jednego dnia wszyscy księża na świecie zniknęli, to by ci biedni ludzie przestali się rozmnażać :P



A dlaczego nie mogą to być ateiści/gnostycy, którzy postanowili nie całować się do ślubu?

Po za tym KK "zezwala" na pieszczenie i igraszki przed ślubem. A z seksem to jest tak, że ma on być "pieczątką" dla przysięgi którą zawarli. Kto je słodycze przed obiadem, temu nie smakuje obiad.


Po za tym, po co ja to pie**olę, przecież to sadistic i jego ograniczeni światopoglądowo ludzie. Krytyka i powtarzanie zasłyszanych opinii "mondrych" ludzi z internetu i tv, bez samodzielnego badania tematu to chyba powszechność na tym świecie.

tn...........ke

2012-06-06, 12:08
michji,

No właśnie! Zagorzali chrześcijanie nie całują się przed ślubem, dorośli Polacy oddają stolce do bidetów a w czasie II Wojny Światowej sprzedawali Niemcom żydowskich dziadków za "łiskacze" ;) .

mikEWrona

2012-06-06, 14:07
Ostatnio naj***ny przelizałem dziewczyne gorzej :D

timmy77

2012-06-06, 16:17
@michji
A tu widzę katola, który stara być się userem z szerokim wachlarzem wiedzy na temat "wszystkiego". A może nie pomyślałeś, że sadistic to portal, na którym nawet ludzie z szerokimi horyzontami piszą gówna i debilizmy żeby się odchamić?

Bądź przeklęty, święty i pie**olnięty!