18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najeźdźca.

CoJaTamKurwaWiem • 2021-05-19, 06:02


Miotacz j***ny :mrgreen:

htp

2021-05-19, 11:14
Niech odwiążą nogę temu bykowi, zobaczymy jak będzie śmiesznie.

zwierzak30

2021-05-19, 11:42
T3RMINATOR napisał/a:

Dużo sprzątania było?



Powiem tylko że było to po obiedzie na który poszedłem bardzo głodny,była także dokładka.
Po zabawie,nadal byłem głodny.

:mrgreen:

No i oczywiście przymusowe pranie.

baronturbina napisał/a:

Chyba w WOCIE albo liceum profilowanym w podlaskim nie kombinuj zwierzak. Skoro w 2008 znieśli zasadnicza służbę a ty zapewne masz 30lat bo taką masz liczbę w nicku (zbyt wiele nie wymagam od ciebie nie?) to widziałeś wojsko jak świnia niebo mając 18lat w 2009.



Porozmawiaj z kimś kto był w Zasadniczej Służbie Wojskowej,kiedy była jeszcze obowiązkowa.
Zapytaj tą osobę czy zna powiedzenie wojskowe,znane na całą Polskę,w świecie wojska.

"Przeżyjesz Cyrk i Orzysz,na wojsko ch*j położysz."


Będziesz wiedział mniej więcej w jakim okresie służyłem.

:-D

baronturbina

2021-05-19, 11:58
zwierzak30 napisał/a:

Powiem tylko że było to po obiedzie na który poszedłem bardzo głodny,była także dokładka.
Po zabawie,nadal byłem głodny.

No i oczywiście przymusowe pranie.
Porozmawiaj z kimś kto był w Zasadniczej Służbie Wojskowej,kiedy była jeszcze obowiązkowa.
Zapytaj tą osobę czy zna powiedzenie wojskowe,znane na całą Polskę,w świecie wojska.
"Przeżyjesz Cyrk i Orzysz,na wojsko ch*j położysz."
Będziesz wiedział mniej więcej w jakim okresie służyłem.


Nie kłam. Naaa bank byłeś w Orzyszu. Kolonia karna jak nic inpotem do „parszywej 12stki” cię wcielili? Sądząc po fotce a to pewnie ty. Jak tak to masz łaszki duzo nowsze jakieś wz.96 ? Z reszta pisz co chesz bo napewno nie jedna misje w COD przeszedłeś :-)

dsads

2021-05-19, 13:47
jaki kraj tacy sami swoi :D

pashedu777

2021-05-20, 11:37
Przygotowania do programu kosmicznego.