18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najebany rusek (bo jakże inaczej)...

Halman • 2020-12-29, 11:58

wybrał się na spacer z psem, tylko nie może wstać...

Kutasiarz

2020-12-29, 17:15
Ki ch*j mu tam wystaje to ja nie wiem.

NafazowanyKoleś

2020-12-29, 17:21
KrystekKrystek napisał/a:

A później głodny zjadł jeszcze pierogi ruskie z dżemem wiśniowym i oj***ł jajecznice z makrelą.
Masz racje, lepiej naj***nym nadupcyć żonie, dzieciakom, nasrać i najszczać w gacie i we wlasnych wymiotach czekać na kaca, którego zabije się klinem...
Wymówka każdej meliniarskiej alkoholowej prukwy. Idź przybij pione z marihuaneum dożylnie halmanem.



Ty, ale wiesz, że nie każdy kto lubi się czegoś napić to chlor i wali do odcięcia świadomości? Aaaaaaa no tak, u ciebie w domu tak było to znaczy, że wszędzie tak musi być.
Kto jest patusem ten zawsze nim będzie czy to naj***ny czy naćpany.

dancio1978

2020-12-29, 17:43
Picie wyszło mu bokiem....

Nagar1

2020-12-29, 18:07
Toż to otruty Nawalny xD

Rozjebie

2020-12-29, 18:18
NafazowanyKoleś napisał/a:

Ty, ale wiesz, że nie każdy kto lubi się czegoś napić to chlor i wali do odcięcia świadomości? Aaaaaaa no tak, u ciebie w domu tak było to znaczy, że wszędzie tak musi być.
Kto jest patusem ten zawsze nim będzie czy to naj***ny czy naćpany.



No tak samo nie każdy, który pie**olnie sobie czasem lajna koksu to ćpun.
Wioskowe głupki boja się narkotyków przez wpływ filmów, które ich ciasne główki obejrzały.
A alko przecież nie jest takie złe, zresztą nawet w kościele przecież dobrodziej pije wino mszalne
Natomiast koks to narzędzie szatana i trzeba uciekać przed nim z krzykiem! :D

ququa

2020-12-29, 18:43
Rozjebie napisał/a:

No tak samo nie każdy, który pie**olnie sobie czasem lajna koksu to ćpun.
Wioskowe głupki boja się narkotyków przez wpływ filmów, które ich ciasne główki obejrzały.
A alko przecież nie jest takie złe, zresztą nawet w kościele przecież dobrodziej pije wino mszalne
Natomiast koks to narzędzie szatana i trzeba uciekać przed nim z krzykiem!



próbowałem tą twoja maryske i powiem tak jak dla mnie lipa na spanie dobre
wóda tez nie lepsza tez tak samo działa na mnie


tak wiec jeden h*j

john426

2020-12-29, 20:25
Nadziany rusek

Nattttsjel

2020-12-29, 21:08
Ej weźcie go do domu, ogrzejcie i nakarmcie... psa oczywiście, biedak na mrozie stoi

Edek88ful

2020-12-29, 22:07
Wystarczyło napisać Rusek i na to samo by wyszło

KrystekKrystek

2020-12-29, 22:47
NafazowanyKoleś napisał/a:

Ty, ale wiesz, że nie każdy kto lubi się czegoś napić to chlor i wali do odcięcia świadomości? Aaaaaaa no tak, u ciebie w domu tak było to znaczy, że wszędzie tak musi być.
Kto jest patusem ten zawsze nim będzie czy to naj***ny czy naćpany.



Ja Ci kolego NIE będę jechał po rodzinie, bo taki ze mnie ch*j, którym Ty nie potrafisz być. Nie u mnie w domu, a z najbliższej okolicy... Alkohol vs mach? Najprościej jak mogę... Agresja vs gastro.

Kaper0123

2020-12-30, 16:43
vifon125 napisał/a:

wymówka każdego ćpuna



Nie no, lepiej napić się wódeczki i ponapie**alać żonę z dziećmi albo jebnąć kobietę z dzieckiem w wózku na pasach :DDD

T3RMINATOR

2020-12-30, 23:17
Już mu siadła wątroba.