18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

najebane krosopizdy

flaszka • 2019-10-28, 14:46
naj***ni , bez badań technicznych, bez prawa jazdy w odpowiednim ubiorze gdzieś na wschodzie Polski

po prostu kroso-motop*zdy



ponoć nie było co zbierać

djpyza

2019-10-28, 21:02
Opis genialny filmu :D nieudacznika co nie zna mapy polski.... wschód polski na bank do szkoły zapie**alaj ....

hugo283

2019-10-28, 21:20
silwerbalk napisał/a:

Przeciesz jak kumpel siadał na rumaka to prawie się nie zj***li razem z crossem jako kierowca combiaka (chyba fiat mondeo) jeszcze bym cofną by dobić te ofiary



Kup słownik a później się powieś.

Tr...........ty

2019-10-28, 21:37
Cytat:

Obraz nagrano w miniony piątek w centrum Lipnicy Małej. Oglądając go można być pewnym, że dwaj mężczyźni jadący na motorze niemal na pewno ponieśli śmierć na miejscu. Na szczęście okazuje się, że z wypadku wyszli niemal bez szwanku.



Jednak kierowca samochodu miał pecha, bo nie wyeliminował dwóch zer ze społeczeństwa.

lopez2134

2019-10-28, 21:58
Niestety wyszli bez szwanku. :(

Jackub10000

2019-10-29, 08:11
My też tak jeździli na komaracha, simpsonach, wsk, etc bez kasków, ochraniaczy i całego tego g...,, wild and free ". najlepsi przetrwali, selekcja naturalna. Tera to kaski, ochraniacze, i tylko mała buba i płacz na internetach jaki to kozak jezdem. Ech ten" świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia " :!:

Wiewór

2019-10-29, 08:14
To na pewno nie jest wschód Polski. Wygląda na południe - góry.
Na wschodzie są chaty kryte strzechą i mchem.

flaszka

2019-10-29, 09:16
djpyza napisał/a:

Opis genialny filmu nieudacznika co nie zna mapy polski.... wschód polski na bank do szkoły zapie**alaj ....


Nie znałem wszystkich szczegółów jak publikowałem tutaj ten materiał. Nazwę miejscowości poznałem dopiero z artykułu który zamieścił @Baro zatem bądź tak łaskawy i wypie**alaj z tymi swoimi opiniami