18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najcięższa solówka guitar hero

BurbonPL • 2012-02-13, 21:20
Nic dodać nic ująć, ja feela bym nie zagrał a co dopiero to :amused:

Bialy_Mis

2012-02-14, 12:39
Ja tam wole moje Dj hero.

MASTERM00DY

2012-02-14, 12:40
pie**olicie z tą prawdziwą gitara.
Jeden prztyczek do uderzeń i 5 położeń na gryfie. Co z tego, że gitara ma 6 strun i elektryk np 24 progi co daje nam 144 położenia na gryfie nie licząc akordów. Zatem te 5 położeń to gówno.

Zapewne większość z takich wymiataczy jedyne co ledwo zagra na gitarze to wstęp do Smoke on the water bo to akurat ma wiele wspólnego z technika z GH , a jak już im dacie do zagrania cokolwiek trudniejszego np wstęp do One - Metallica (o k***a 3 struny... ) to się obsrają na rzadko ;/

=CAMEL=

2012-02-14, 12:54
Doookładnie. Zastanawia mnie jak się można takimi kolesiami jarać. W sensie niby spoko te 5 przycisków wciska ale nie jest to osiągnięcie. Dla rozluźnienia atmosfery i żeby był w tym temacie rzeczywiście ktoś kogo gitarzystą można nazwać (niestety w GH słaby)


Andrev

2012-02-14, 13:06
wszystko ładnie pięknie, ale nie wiem czy ktoś zauważył że ta gitara nie ma strun :kawa:

ja...........03

2012-02-14, 13:37
ilość progów razy ilość strun + przyciski po drugiej stronie z wajchą tremolo i możliwościa przygasania tzw multipicking + obsługa pedałów fuzz flanger octaver i ch*j wie ile jeszcze
grałem w sumie krótko stąd ch*ja umiem ale wydaje mi się jak ciężko jest cokolwiek zagrać tzn coś z sensem bo siepaninę 3 chwyty nie jest trudno

loozik

2012-02-14, 13:42
kto zna tytuł?

NuclearBlast

2012-02-14, 13:45
Jeżeli zagra to przy autorach gry jak zrobił to jeden koleś ( poszukajcie sobie w YT ) To moge powiedzieć że dobrze mu idzie bez " czitów " . W GH tak jak w innych grach jest możliwość uruchomienia czita który powodu że nawet jeżeli nie trafimy w " dźwięk " to i tak uznaje go za trafiony .

Wiochmen

2012-02-14, 13:51
Rumcajs_Rozpruwacz napisał/a:


Jak mnie to wk***ia. To całe zasrane GH ma tyle do gitary co Colin McRae Rally do jazdy prawdziwym samochodem. A wszyscy tak sie tym podniecaja jak by do tego bylo potrzeba umiejetnosci Petrucciego. Tylko kwestia taka, że klikania można sie nauczyc w pare miesiecy a prawdziwy gitarzysta po 10 latach wszystkiego nie wie i nie potrafi.




no dokladnie
Sam gram na normalnej gitarze,i wiekszosc utworów mi lepiej wychodzila jak gralem na ele niz na GH

Na GH lepiej bedzie sie gralo tym co normalnej gitary w zyciu w rekach nie mieli

skowrons

2012-02-14, 14:04
Może najpierw sprawdźcie jego profil na youtube, a wtedy oceniajcie i krytykujcie, że pewnie nie potrafi grać. Jego cała rodzina gra na instrumentach - robią covery różnych piosenek, sami też tworzą.

Po raz kolejny sprawdza się tekst: "Nie znasz - nie oceniaj"

kalwi89

2012-02-14, 14:09
Ja polecam zagrać na normalnej gitarze Metallic'e - St. Anger, a później spróbować na GH :)
A co do tej gierki to ma jeden fajny plusik, mianowicie dość dobrze wyrabia się słuch muzyczny.

Sam w to gram od 2 lat :P

McMenel

2012-02-14, 14:24
Pieprzyć lead bas jest najlepszy. Solo to zwykle szpanerzy z zbyt małym penisem.
http://youtu.be/9HGlJiV9A5w
Przewińcie do 2:30 i niech wasz mózg będzie rozpie**olony po wsze czasy...

Hippo

2012-02-14, 14:46
loozik napisał/a:

kto zna tytuł?


Na końcówce filmiku jest napisane : "Mute City" :-)

nanab

2012-02-14, 15:29
Dwoma rękoma na struny naciska. Normalny człowiek robi to jedną ręką.

Szyniasty

2012-02-14, 15:58
a tam pie**olicie... Gdyby nie wymiatał na elektryku to nie nosił by koszulki BC Richa :P .

Kłoński

2012-02-14, 18:06
To chyba F-ZERO SOUNDTRACK 2 (MUTE CITY)