18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najbardziej tajemnicze piktogramy

Jesse.Pinkman • 2013-01-23, 20:08
Zdjęcia najbardziej tajemniczych i najciekawszych piktogramów czyli popularnych ,,znaków w zbożu". Wiadomość od UFO czy też mistyfikacja? Mniejsza o to, w tym temacie podziwiam czyjąś prace, niezależnie czy wykonał ją ufoludek czy też nudzący się człowiek/ludzie. Zacne fotki (niektóre z nich przedstawiają te same obiekty ale z innego ujęcia):












Jak się spodoba to wrzucę kolejne. A teraz żarliwa dyskusja, które z nich zrobił człowiek,a które UFO bo nie wierze, że wszystkie są dziełem albo tylko człowieka albo tylko UFO :)

Źródło:
http://www.paranormalne.pl/topic/24113-piktogramy-2010/

Prawa do większości zdjęć posiada niejaki Steve Alexander (być może ich autor).

wciazszukam

2013-01-24, 21:37
2xUP
1. Kwestie techniczne.

Bloki wapienia obrobione i spasowane tak idealnie, że ciężko wcisnąć między nie palec, w czasach gdy ludzkość nie znała stali? Czym oni to docinali?

2. Liczby.

2,3mln bloków wapiennych o wadze od 2,5 do 15 ton postawione w 20 lat w prawie idealny geometryczny kształt? Nawet zakładając 20 godzinny wymiar pracy (w co nie wierzę - upały i bujda że pracowali niewolnicy), to wychodzi 1 blok ułożony co 3,8 minuty. Nawet dziś wygląda to nierealnie.

3. Dokładność.

Na 230m długości boku pomylili się o max 20cm. daje to błąd poniżej 0,1% - nawet w dzisiejszym budownictwie to jest niebywała dokładność. To samo z położeniem wierzchołka względem punktu przecięcia przekątnych. W dzisiejszych czasach piramida Cheopsa pozostaje niedoścignionym wzorem inżynierii.

sw...........rk

2013-01-25, 08:42
Kapral Poproszek napisał/a:

Chyba są na wyższym poziomie rozwoju, bo nie rysują ku*asów na polach :P


a może tak wyglądają ku*asy kosmitów :)

Max Ibuprom

2013-01-25, 15:42
Sorry za te błędy, pisałem szybko i się wygłupiłem-zazwyczaj bardziej dbam o ortografie...

Teraz apel do Was koledzy żebyście oglądali, czytali, szukali informacji-to jest obowiązek każdej jednostki jeśłi jako cywilizacja mamy pójść na przód. Informacji jest w bród, gdy się trochę pogrzebie, to wtedy ze starych poglądów typu Egipcjanie wybudowali piramidy w 22lata można się co najwyżej pośmiać...

Musicie zrozumieć że te wszystkie frazesy to są tylko TEORIE, bez dowodów, ale powtarzane przez "autorytety" tak wiele razy że przyjęło się je uwazać za najprawdziwsza prawdę...

Nie wierzcie, sami szukajcie prawdy, a zaręczam Wam że dużo bardziej prawdopodobne okaże się że piramidy czy piktogramy robią kosmici a nie ludzie(przynajmniej ci z Ziemi).

Na początek polecam takei nazwiska: Nassim Haramein(mój faworyt, pełno dowodów, zero domniemania), David Willcock(potrafi torchę popłynąć, ale może ma racje, tez dużo dowodów) czy Bruce Lipton(nowa biologia-fenomenalne wykłady). Pooglądać i wtedy pogadamy co jak było, bo wiedze z podręczników można sobei wsadzić w buciki żeby być wyższym.... niestety....