18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nagrywający wiedział, ale nie powiedział

Flodzia • 2021-06-08, 16:36

Gruby niespodziankę zrobił :-D

shiters

2021-06-08, 21:59
Jakby mu ten pierszy wszedł jak należy to typa by nim wyłączył. Niestety troszkę spocona spaślaka ręka się osunęła po zapewne tak samo spoconej mordzie drugiego nalańca.

butcher11

2021-06-08, 22:12
Filmiki powinny być dłuższe

Rutik

2021-06-08, 22:49
Tłumaczę dialog.
- cześć stary
- jak się masz (nagrywajacy)
- przychodzisz do mojego k***a domu.... (Ben zaczyna spuszczać wpie**ol)
- Ben, Ben! (Pobity)
- Ben? k***a Ben? Przychodzisz do mojego domu i kradniesz pieniądze z torebki mojej córki?!

Koniec filmiku.

ten600

2021-06-08, 23:41
Gapisz mi się na bebech?

SlimShady

2021-06-08, 23:44
k***a czemu to takie krótkie?

Tetrix

2021-06-09, 00:08
Skoczek48 napisał/a:

foking foking foking



dobrze że napisałeś 3 razy bo by Ci usuneli wpis
:catfacepalm:

Rutik napisał/a:

Tłumaczę dialog.
- cześć stary
- jak się masz (nagrywajacy)
- przychodzisz do mojego k***a domu.... (Ben zaczyna spuszczać wpie**ol)
- Ben, Ben! (Pobity)
- Ben? k***a Ben? Przychodzisz do mojego domu i kradniesz pieniądze z torebki mojej córki?!
Koniec filmiku.



On tak stęka żę ciężko rozróżnić czy mówi purse czy perve ale na pewno byl u niego w domu i niebywale go czymś zdżaźnił, chyba znalazł jakiś hajs podczas wizyty :P

Tuco

2021-06-09, 01:06
dadar123 napisał/a:

Taki bohater, z zaskoczenia w ryło. Gdyby ta świnia stanęła naprzeciw jak honorowy gość to szybko mogłaby spuchnąć


Sadząc po całokształcie podejścia pobitego, myślę jednak, że rezultat mógłby być taki sam. Co nie zmienia faktu, że masz rację.

St...........on

2021-06-09, 01:39
dadar123 napisał/a:

Taki bohater, z zaskoczenia w ryło. Gdyby ta świnia stanęła naprzeciw jak honorowy gość to szybko mogłaby spuchnąć



heh, on nie przyszedł się z nim bić tylko spuścić mu wpie**ol. Gdyby ta "świnia" była bardziej gramotna, to już po pierwszym strzale koles by spał, a tak nawet dobrze w ryj nie przycelował. Druga sprawa, to element zaskoczenia - honorowo to możesz sobie z kolegą zwalić nawzajem- no homo :amused: , jeśi grubasek był słabszy a delikwent odj***ł coś nie honorowo, to dobrze zrobił, wykorzystał swoją szansę na reanż. Widzisz kiedys tez dostałem wpie**ol od podpitego "niedźwiedzia" bo mni z kimś pomylił (sam tez byłem juz dobrze nagrzany), ale potem typa znalazłem, nie przeprosił więc stłukłem go na kwaśne jabłko noga od stołu, dębową nogą. Dopiero wtedy byliśmy kwita.

Rutik

2021-06-09, 08:17
On tak stęka żę ciężko rozróżnić czy mówi purse czy perve ale na pewno byl u niego w domu i niebywale go czymś zdżaźnił, chyba znalazł jakiś hajs podczas wizyty[/quote]

Ben stęka ale mówi wyraźnie..."Taking money, out of my fucking daughter's fucking purse. "
Gdyby mówił perve było by YOU PERVE i brzmiało by zabrałaś pieniądze mojej córce ty zbokolu.
Trochę dziwny kontekst by wyszedł.

sens_

2021-06-09, 19:22
dadar123 napisał/a:

Taki bohater, z zaskoczenia w ryło. Gdyby ta świnia stanęła naprzeciw jak honorowy gość to szybko mogłaby spuchnąć



ale bym cie wyr*chal w ten pyskaty ryj

JuanSolo

2021-06-10, 15:08
Rutik napisał/a:

Tłumaczę dialog.
- cześć stary
- jak się masz (nagrywajacy)
- przychodzisz do mojego k***a domu.... (Ben zaczyna spuszczać wpie**ol)
- Ben, Ben! (Pobity)
- Ben? k***a Ben? Przychodzisz do mojego domu i kradniesz pieniądze z torebki mojej córki?!
Koniec filmiku.



Szanuję. Sam chyba nieźle znam angielski ale zrozumiałem tylko "foking money [...] foking purse"