18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nagrywaj i pa co robię

Don_Beck • 2019-10-29, 22:57

Będzie Darwin?

MalcolmX

2019-10-30, 11:50
panar3 napisał/a:

Moim zdaniem obręcz barkowa złamana na 100% a możliwe że uszkodził kręgosłup, bo:
1) Jest grubą kluchą, co oznacza masę i brak dostatecznej siły mięśni szkieletowych
2) Kąt upadku spowodował powstanie siły działającej na przedłużeniu osi poprzecznej obręczy barkowej, która zanim pękła wywołała punktowy nacisk na odcinek piersiowy kręgosłupa - widać to po wyciu i obracaniu gałami
3) Jeśli nie warzywo, to debil ma przed sobą ze trzy lata ciężkiej rehabilitacji i zawyje ku uciesze licznego grona fanów jeszcze nie raz.
4) Istnieje możliwość utraty kontroli nad zwieraczami, w trybie późniejszym rzecz jasna, bo po upadku na 99% popuścił w gacie ale to normalny odruch u spedalonych tłustych p*zd.
Ergo dzięki za wstawienie, jako człowiek nienawidzący debili i spedalonych ciot wstawiam piwko bo mi się z rana humor poprawił.
A... po ponownym obejrzeniu dodam jeszcze, że połamał dodatkowo bark ale będzie żył i cierpiał bo buty zostały na miejscu i ch*j mu w dupę - niech się idiota męczy. Ot, co.



Najwytrwalsi tropiciele pedałów, gardłujący o „spedalonych ciotach” najczęściej mają spore problemy z własną seksualnością. Facet pewien swojej męskości, traktuje homosiów neutralnie lub najwyżej z lekką niechęcią. Nie ma to nic wspólnego ze strachem, bo mi po prostu tacy nie zagrażają w żaden sposób. Oczywiście mam ogromne zastrzeżenia do szerzenie ich ideologii i ich chorych postulatów, ale z tego powodu nie ganiam po forach i nie wykrzykuje o „spedalonych ciotach”. Takie paniczne, kompulsywne atakowanie „spedalonych ciot” oznacza często dramatyczne i rozpaczliwe wypieranie własnych ciągot homoseksualnych. Prawdopodobnie w dzieciństwie miał miejsce jakiś incydent homo-erotyczny lub w pełni homoseksualny np.; starszy kolega pokazał owłosioną fujarę, ktoś złapał gościa za siuraka albo miało miejsce „coś grubszego”, co pozostawiło po sobie ślad w postaci skrywanej fascynacji i równocześnie rozpaczliwego wyparcia traumatycznego przeżycia.

cezi2626

2019-10-30, 14:04
BrunerOvned napisał/a:

Nie wierzę... Głupszy, niż moja była!



To po coś się z taka głupią zadawał ? Pewnie dlatego była

shoe5maker

2019-10-30, 22:04
cavern69 napisał/a:

miednica i żeberko pękły



Chyba jednak łokciem przywalił najmocniej.

githus

2019-11-01, 15:06
Kolo nazywa się Super Humann, na jego fejsie są między innymi skoki na druty kolczaste i takie tam. Jak mam zły dzień to sobie odpalam i już mi lepiej :D leci piwko mordo

nwtinamou

2019-11-02, 18:00
BrunerOvned napisał/a:

Nie wierzę... Głupszy, niż moja była!



Nawet cycki ma większe niż ona