18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Nagroda za pomysł miesiąca- Sprawdź trzeźwość!!

mateuszwlkp19 • 2014-05-27, 22:08
Przedstawiam wam pewną absurdalna historie, która mi uswiadomiła,że niektórzy chyba urodzili się bez mózgu, no dobra z trochę mniejszym;




"Ostrowscy policjanci zatrzymali prawo jazdy 32-letniej kobiecie, która chciała sprawdzić swój stan trzeźwości. Szkopuł w tym, że kobieta przyjechała do komendy samochodem… mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie.
Kłótnia pomiędzy 41-letnim mężczyzną, a jego 32-letnią partnerką, nie wyszła kobiecie na dobre. Powodem kłótni był alkohol. Mężczyzna utrzymywał, że jego partnerka jest pod wpływem alkoholu, czemu ona zaprzeczała. Wtedy postanowili spór rozstrzygnąć przeprowadzeniem badania w komendzie policji.
32-latka, która wcześniej piła piwo, zasiadła za kierownicą Seata. Pobudzona dodatkowo sprzeczką, doprowadziła na drodze do kilku sytuacji grożących zderzeniem z innymi samochodami. Przerażony jazdą kobiety mężczyzna, zrezygnował z dalszej podróży i na policję udał się pieszo.
Kobieta po drodze zrobiła jeszcze przystanek w jednym z barów, w którym wypiła kolejne piwo. W końcu dotarła do dyżurnego ostrowskiej komendy, chcąc potwierdzić stan trzeźwości. Niestety dla niej badanie potwierdziło, że jest nietrzeźwa. Alkomat wskazał, że 32-latka ma w organizmie ponad 2 promile alkoholu.
Tym sposobem kobieta straciła prawo jazdy. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości będzie odpowiadać przed sądem. To kolejny przykład na to, że alkohol nie idzie w parze ze zdrowym rozsądkiem.' :-P

binladden

2014-05-27, 22:15
Oby tak dalej, będzie bezpieczniej na drogach

ulifont

2014-05-27, 22:18
2 piwa = ponad 2 promile. Te piwa muszą być konkretne.

grudzin7

2014-05-27, 23:19
można prosić jakieś źródło? czy to historia tak po prostu wyssana z palca?

ptak

2014-05-28, 11:54
Bycie kobietą też nie idzie w parze z zdrowym rozsądkiem

mateuszwlkp19

2014-05-28, 16:57
Historia jak najbardziej prawdziwa, zaczerpnięte ze strony ostrow24tv

Pavulon_1

2014-05-28, 18:55
@binladden z pewnością będzie bezpieczniej. Niedługo znowu o niej przeczytasz, że sp***alała samochodem przed psami bo ma zabrane prawko.

BongmanFannajtinajn

2014-05-28, 19:59
Brat kiedyś wpadł na komendę na huha. Zapytali: "A nie lepiej na ryzyku?" Na co mój brat odparł: " Na ryzyku to ja pod komendę przyjechałem"

Ha...........ng

2014-05-28, 20:11
Ale przynajmniej nie bała się, że w kogoś uderzy :krejzi:



@Up idx mi sad debilu, który masz w nicku nick bongmana, jakim trzeba być downem :homer:

Lysack

2014-05-28, 21:02
2 promile to będzie jakieś 6 piw wypitych jedno po drugim, a nie dwa... po dwóch piwach ciężko przekroczyć 0,5 promila przy normalnym tempie picia...

antek100

2014-05-28, 21:22
Ja kiedyś sobie dorabiałem w niewielkim hoteliku który jest obok starówki w moim mieście i pewnego pięknego wieczoru podjeżdża jakaś limuzyna i wychodzi z niej kierowca, wchodzi do hotelu i się mnie pyta czy samochód, który stoi koło hotelu jest któregoś z gości (stał w miejscu gdzie jest zablokowany dojazd do starówki jakimiś betonowymi kwietnikami czy coś) - ja mu odpowiadam, że nie. Gość się zaczął burać, że to na bank samochód któregoś z gości. W końcu sobie dał siana jak mu powiedziałem, żeby zobaczył na rejestracje samochodu, która oczywiście wskazywała na to, że jest to osoba z mojego miasta. Gość sam postanowił wymierzyć sprawiedliwość za "blokowanie mu drogi" - napisał coś na kartce do właściciela samochodu i wyj***ł ze trzy buty w przedni zderzak. Właściciel auta wyszedł i zaczęli się kłócić. Kierowca limuzyny postanowił wezwać policje. Mija parę minut, funkcjonariusze się zjawiają no i oczywiście mu tłumaczą, że tam nie ma przejazdu + wzięli go na badanie alkomatem. Koleś miał grubo ponad 1 promil w wydychanym powietrzu :D myślę, że ta baba odj***ła lepiej ale "limuzyniarz" nie był gorszy :D dobrze, że nikogo akurat nie wiózł haha

Uve_Kolarz

2014-05-28, 21:40
Tak to jest jak tępa sraka się uprze swojej racji. Co za j***ny głąb.

ko...........ie

2014-05-28, 21:44
@Lysack - u kobiet jest trochę inaczej. Sama byłam zaskoczona, gdy wyszło mi 2,15 promila po wypiciu 5 piw. Nie jedno po drugim, bez szaleństwa. :p

Lucasoo815

2014-05-28, 22:56
Ja pie**ole, jakim trzeba być idiotą/ką żeby na komendę na badanie jechać autem... po browarze... i po drodze jeszcze walnąć jednego XD