18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Nagroda za ingerowanie naszych politykierów w sprawy Ukrainy

bielka • 2014-03-01, 16:24
Komisja Obrony i Komisja Spraw Zagranicznych Rady Federacji, wyższej izby rosyjskiego parlamentu, poparły wniosek prezydenta Władimira Putina (czyt. wniosek w sprawie użycia sił zbrojnych na Krymie. W imieniu prezydium Rady Federacji wniosek prezydenta poparł wiceprzewodniczący izby Jurij Worobiow. Przedstawiając sytuację na Ukrainie podkreślił on, że "bojownicy z Majdanu byli szkoleni na Litwie i w Polsce; teraz chcą rozszerzyć swoje wpływy na wschodzie Ukrainy i Krymie".

No i przez naszych bezmyślnych debili z wiejskiej Rosja już sobie upatrzyła winnych podżegania i inspirowania puczu na Ukrainie. BRAWO ! GRATULACJE WYBORCY POPISów i innych złodziejskich ugrupowań, powoli trzeba odkurzać karabiny i mundury dziadków na strychach. A politykiery oczywiście czym prędzej czmychną do UK albo USA tworzyć "rząd na uchodźstwie".

prezeszdzich

2014-03-01, 16:30
spoko spoko nie taki Putin straszny jak go malują. Mundur po dziadku mam i owszem ale nie wolno go z obozu wynieść :)

Smutas

2014-03-01, 17:05
Ja bym tam bronił Krymu dla Ukrainy, ale dopiero wtedy jak nam Lwów odda.

gin

2014-03-01, 19:50
Ja to bym teraz nie chciał tylko takiej sytuacji, że np. nasz rząd wysyła Polskie wojsko do pomocy ukrainie.

dominik666

2014-03-02, 02:00
Obyśmy k***a nie oberwali ,,rykoszetem,, przy okazji.

jelen

2014-03-02, 02:16
Oby się znaleźli ochotnicy do obrony naszej Ojczyzny w razie czego. No i miejmy nadzieję, że się nie wpie**olimy w łajno i nie wyślemy wojsk na Ukrainę tylko umocnimy własne szańce. No, ale oczywiście oby żadna akcja zbrojna nie nastąpiła.