18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nagranie z monitoringu

~_Yarko_ • 2023-09-02, 15:15
Nawet podobny, ale to nie ja ...


Zbysław

2023-09-02, 16:24
No i co? Przy kasie by zapłacił
to jest zdrowy odruch alkoholika chowanie butelki do kieszeni

Frank Drebin

2023-09-02, 18:04
Kto nie ryzykuje ten nie pije… panie władzo

dawid4b

2023-09-02, 18:10
Myślałem że nasra na posadzkę a ktoś się na tym wyjebie.

PabloSkills

2023-09-02, 20:25
Teraz musi ściągnąć portki i oprzeć się na stoliku albo Kaziu zadzwoni po policję.

Kaszakisza

2023-09-02, 21:32
Wypowie się jakiś prawnik, czy można zatrzymać kogoś, kto włożył sobie jakiś towar w kieszeń albo pod bluzę ale jeszcze nie przekroczył linii kas?

d-_-bE.Prigozhin61

2023-09-02, 22:21
Kaszakisza napisał/a:

Wypowie się jakiś prawnik, czy można zatrzymać kogoś, kto włożył sobie jakiś towar w kieszeń albo pod bluzę ale jeszcze nie przekroczył linii kas?



Nie można. Kasy są miejscem do uiszczenia opłaty i dopiero jak przekroczy je bez wystawienia towaru do skasowania go w celu uiszczenia należności można zatrzymać. Wyjątkiem jest jak ktoś na terenie sklepu wykorzystuje towar który zagraża innym lub powoduje szkody materialne np. pijany sebiks weźmie nóż z półki i lata z nim lub farbę w sprayu i maluję po półkach lub ludziach

viking19

2023-09-02, 22:39
_Yarko_ napisał/a:

Nawet podobny, ale to nie ja ...



za ten opis masz u mnie dozywotnią opieke, a i szklankę piwa do łóżka też ci podam. xD

Tazo88

2023-09-03, 04:44
Ja mu ufam

~_Yarko_

2023-09-03, 11:20
viking19 napisał/a:

za ten opis masz u mnie dozywotnią opieke, a i szklankę piwa do łóżka też ci podam. xD



probnk

2023-09-03, 11:58
witam z tej strony wieloletni pracownik ochrony, jeśli nie przekroczył linii kas to może sobie i w dupe wsadzić tą butelkę i przy kasie zapłacić. jedynie można wyjść i zwrócić uwagę, lub powiedzieć że widziało się że pan chował w spodnie a powinno się wrzucić do koszyka i to się nazywa udaremnienie kradzieży, ujęcie + policja dopiero za linią kas. pozdrawiam

przepraszam za drugi komentarz, jeszcze chciałem dodać że ochrona nie ma prawa ani obowiązku pokazywania nagrań osobom pobocznym, nie wolno pokazywać monitoringu jedynie policji, tutaj ewidentnie gościu złamał prawo i powinien wylecieć z roboty, może jeszcze niech mu pokaże rozkład kamer gdzie i jak łapią żeby było łatwiej wynosić towar? nie wolno pokazywać, robić zdjęć ani zgrywać dla siebie.

~_Yarko_

2023-09-03, 12:00
Powinni mu puścić film jak przekracza linię kasy.
Co za logika :roll:

htp

2023-09-03, 12:18
~_Yarko_ napisał/a:

Powinni mu puścić film jak przekracza linię kasy.
Co za logika



Za linią kasy go zatrzymali.

viking19

2023-09-03, 13:03
@_Yarko_

ja wiem że to sadol, i tu nalezy ślinić się do zwęglonych zwłok etc...
ale ten filmik z tymi dziewczynkami na przejściu wywołuje u mnie uśmiech, i jakoś tak cieplej na serduszku. ;)
!no pedo, bro. xD

SkoPio1

2023-09-03, 13:53
probnk napisał/a:

chiałem dodać że ochrona nie ma prawa ani obowiązku pokazywania nagrań osobom pobocznym



1. Zdecyduj się - prawa czy obowiązku?
;>
2. Osoby poboczne nie istnieją, tak samo jak nie istnieją np. postronne wątki.
;>>>


probnk napisał/a:

nie wolno pokazywać monitoringu jedynie policji



Brednie.
Może nie pij, gdy zamierzasz pisać, albo nie pisz, jeśli napisałeś to na trzeźwo.