18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nagranie rozmowy Tomka Kaczmarskiego

sheenas • 2013-12-16, 14:03
Cytat:

Groźby, straszenie kolegami z dawnych służb to metody, które poseł Kaczmarek stosował nie tylko jako były agent. - Ja ci krzesłem przyje..ę zaraz tak, że spadniesz -- ostrzegał męża swojej kochanki.



defcon1

2013-12-16, 23:24
Zmień tytuł, bo k***a obraża nazwisko które mi się kojarzy z pewną zacną osobą o imieniu Jacek.

Ruli

2013-12-16, 23:34
@jurij_77 a tymi nagraniami to nie zadarł ? sprawa może ucichnie a on może będzie chciał go dopie**alać za to w przyszłości więc mi się wydaje jeden ch*j ale racja, że te ch*je wszystko wykorzystują

Kick-Ownik

2013-12-16, 23:34
Dla mnie cała trójka powinna zostać wywieziona na eksport do Rosji na Nową Ziemię. Każdy z nich powinien dostać kilof i kopać nim w Workucie węgiel i inne skarby aż się nie dokopią.

agent Tomek powinien dostać czarne dildo za posuwanie cudzej żony. Mężuś to całkiem nie wiem na co liczy. Może na to, że żona przeprosi i wróci do niego, bo jak nie, to odwróci się na pięcie? No i żona która daje z robotę.
Czasami sobie myślę, że może lepiej nie szukać sobie kobity, tylko zamieszkać gdzieś w lesie i jedyną "oną" z jaką będzie miała kontakt ma fujara, będzie się nazywała Baśka Rączkowska.

*Tak mam ból dupy. I serca też :cry: .

vass

2013-12-16, 23:37
Same k***y i pajace w tym PISie :)

Splifcior

2013-12-16, 23:57
@up. Żeby tylko w PiSie :D Ciekawe ile jest takich materiałów na innych politykierów.

surojak

2013-12-17, 00:32
I wy debile głosujecie na niego. Czyli wniosek = jesteście tacy sami. Zacytuje klasyka

"Wam ku­ry szczać pro­wadzić, a nie po­litykę ro­bić." I TO JEST JP na 100%!!! Ku*wa!!!

KoziaR[PL]

2013-12-17, 00:57
Nie czaje. Nie widzę w tym nic dziwnego ani strasznego. Gość się naj***ł to jego życie prywatne na ch*j tu pie**olić? to tak jak by nikt z Was na jakiś urodzinach czy innym sylwestrze nie mogł się naj***ć bo jest np. policjantem czy lekarzem... no k***a ten go prowokuje specjalnie pod nagranie a Wy ślepo wierzycie, kontekst do tego z dupy. i mimo, że naj***ny i z Pisu to powiedział ważne zdanie ,że to co robi służbowo to robi dla dobra Polski. A taki pajac z PO powiedział by pewnie, że wyciską z tej j***nej polski ile wlezie i jest mu z tym dobrze. Sadystyczne podsumowanie? Cześć sadystów to takie poj***ne lemingi ze szok...

vass

2013-12-17, 05:49
up
Głosuj dalej na Agenta Tomka i nie wpie**alaj głodnych kawałków.
Bo ani z niego agent, ani poseł, ani przykładny działacz PISu z namaszczenia ojca Tadzia :-P

djpolb

2013-12-17, 12:22
Wielki kozak bo się kumplami zasłania. W ciemnej uliczce sam na sam by taki wyszczekany nie był. Już Rutkowski parę razy pokazał jaki to z niego bohater jak jest bez obstawy.


voidinfinity

2013-12-17, 15:08
Poziom klasy politycznej (zresztą nie tylko w polakistanie) :kawa:

Co mnie dziwi - to skąd się jeszcze biorą jełopy, który bronią takich jak on? Przecież to jest DNO społeczne, któremu ktoś kiedyś nieopatrznie dał możliwość rządzenia czymś więcej oprócz jego krótkiej pałki. Jego koledzy z partii, z sejmu i ze służb zresztą nie lepsi.

Mam wrażenie, że dla wielu kwestia tego, że ta czy inna szmata jest z takiej czy innej partii całkowicie ją rozgrzesza.

Gówno prawda - dzięki takiemu podejściu - jest polakistan a nie Polska.

ma...........20

2013-12-17, 19:23
Spójrzmy na to nagranie obiektywnie - dwóch gości kłóci się o laskę bo jeden z nich podejrzewa, że dupa sypia z tym drugim w tym jeden z nich nagrywa jak j***ny konfident potajemnie tę cała rozmowę żeby zdyskredytować drugiego bo nie potrafi mu przyj***ć jak mężczyzna albo ugadać jak dyplomata. Nigdy k***a nie mieliście ostrzejszej wymiany zdań? Co z tego, że agent Tomek to poseł, to jest jego prywatny czas może z nim robić co mu się podoba. A wy się spinacie jakby k***a tajemnice państwowe sprzedawał albo mówił, że okrada ludzi. I uprzedzam głupie komentarze nie jestem katolem, pisiorem, gejem, masonem, żydem, ruskim i niemcem.