18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nagrania rozmów z 991.

komorrr • 2015-08-02, 22:35
Wydaje mi sie ze MOCNE.






Nic wiecej nie pisze, bo dla mnie to czysty hardcore ...

goniec94

2015-08-03, 02:49
O k***a, ta z bacią i 9/11 mocne były, japie**ole...

Nemayu

2015-08-03, 02:52
Erdo, Dzwoni babka, że facet włamuje się do jej domu. Pobiegła do sypialni, dyspozytor powiedział jej żeby zablokowała drzwi. Włamywacz już w nich stał, więc plan ch*j strzelił. Zanim policja przyjechała (retlestly? raped->co znaczy ten pierwszy wyraz za ch*j nie wiem) zgwałcił ją.

pawel15822

2015-08-03, 03:05
Właśnie jestem na nagraniu z szympansem. Tak się zastanawiam po ch*j ludzie trzymają w domu małpy...

ingun

2015-08-03, 09:02
Jestem sama w domu i lekko sie zesralam, pozamykalam drzwi i okna, to w koncu parter. Just in case

Razner

2015-08-03, 09:35
Ok***a wygooglujcie sobie "Travis the Chimpanzee attack" ale ja pozamiatał masakra

kokos_123

2015-08-03, 13:53
U mnie w domu jak bylem niemowlakiem tez było włamanie.
Gość wszedł przez balkon w biały dzień do domu wybijając szybę w drzwiach balkonowych.
Wiem ze w domu była moja rodzina i dziadkowie ze strony matki z jej bratem czyli ( 2 małych dzieci, moja matka, ojciec, brat matki i dziadkowie ). Widać gościowi to nie przeszkadzało.
Ojciec z wujkiem obezwładnili gościa, ale nie udało im się go utrzymać do przyjazdu policji ( czyli 1.5 godziny od zgłoszenia ).

Bylem niemowlakiem i nie pamiętam nic z tego zdarzenia, niestety sąsiadowi w bloku mieliśmy starszych i jak widać pomocy próżno szukać, ale nie znam szczegółów.

Od tej pory mamy kraty. :sloik:

Razner napisał/a:

Ok***a wygooglujcie sobie "Travis the Chimpanzee attack" ale ja pozamiatał masakra



Ktokolwiek posiada w domu jakiegokolwiek większego, lub trojącego zwierza, powinien mieć jakiś łatwo dostępny środek obrony, pistolet gazowy z silnym środkiem uspokajającym, paralizator, rewolwer hukowy ( lub zwykły ) itp
Coś czym będziemy mogli w razie konieczności uśpić/uspokoić/zdezorientować zwierzaka. :karate:

ner3k

2015-08-03, 14:40
Jeden z niewielu materiałów który mnie poruszył, łap zimne piwko.

ja...........03

2015-08-03, 16:51
kiedyś wyj***łem w drzewo w okolicach Lęborka nie wiedziałem ani jaka to miejscowość dokładnie ani jaka to droga i jedyne co udało mi się przypomnieć że jakieś 2 km wczesniej była figurka z urwaną głową i dzięki Bogu operator już wiedział gdzie to jest bo prawie się wykrwawiłem gdy przyjechali
Wielki szacun dla tych operatorów i ich załóg bo na prawdę z niczego potrafią wykrzesać coś i uratować życie.

pve11

2015-08-03, 17:09
Trzeba by to puścić każdemu przeciwnikowi posiadania broni w domu. Ale mi się k***a ciśnienie podniosło.

TheMozg01

2015-08-03, 19:30
Najbardziej mną wstrząsnęło o tej starszej kobiecie oraz tej która się zamknęła a później została zgwałcona.. Hardcore..

komorrr

2015-08-03, 21:51
Wrzucam wlasnie, poniewaz to byl jeden z nielicznych materialow po ktorym drzaly mi rece.
Malolat ze mnie wiadomo, ale sadistica namietnie studiuje i bylo tylko kilka takich materialow
po ktorych czulem sie podobnie.

TechnoVikingSven

2015-08-03, 22:37
W sprawie szympansa bo to najciekawszy materiał:
https://www.youtube.com/watch?v=NIoyxmU0WVc
Nagranie rozmowy telefonicznej zostało użyte jako motyw przewodni, oprawa muzyczna też ma klimacik, miło odświeżyć po kilku latach niesłuchania metalu

@Nemayu
"(retlestly? raped"
Relentlessly - bezlitośnie

Po...........³w

2015-08-03, 22:58
Hitch napisał/a:

Tu 6latka ktora zobaczyla wlasna matke zadzgana nozem.



Strasznie to smutne