18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nagły atak Hitlera

Lashlo • 2009-11-30, 23:09
Sensacja niczym z Faktu ;-)


Centurion

2009-11-30, 23:28
Słyszałem już o tym, jest nawet zdjęcie kolesia rzekomo podobnego do Hitlera:



Resztę można przeczytać tutaj

Brylas

2009-11-30, 23:30
Czytałem ten artykuł. Widziałem zdjęcie tego gościa i bliżej mu do :emo: niż do :hitler: , po prostu ma grzywkę i lekkiego wąsa drapipiczka.
Popie**olony Żyd z kompleksami i tyle. Poskarżył się ambasadzie :facepalm: Teraz pojedzie do swoich i będzie im pie**olił jacy to Polacy nie są.
Takich wieszać.

Cypisek_

2009-12-01, 00:00
Za ch*ja bym go nie skojarzył z hitlerem.

paleciarz

2009-12-01, 00:06
gdzie on do hitlera, on nie był taki smutny
A żydzi się potem dziwią że ich nikt nie lubi jak robią naokoło siebie ch*j wie jaki zamęt. Normalni ludzie by kazali gościa przeprosić bo po ch*j aferę robić z tego że gościu se grzywke strzelił i na tym sie podobieństwa kończą.

panzerfaust

2009-12-01, 02:25
widziałem zdjęcie tego kolesia co miał problem. Ja bym kazał go usunąć ze sceny za to, że wyglądał jak pedał (ten żydowski kapuś oczywiście).

Arkhaanis

2009-12-01, 18:28
paleciarz napisał/a:

gdzie on do hitlera, on nie był taki smutny



ko...........67

2009-12-01, 18:51
Żydzi są przeczuleni na punkcie antysemityzmu.
Nie jestem zwolennikiem Hitlera i antysemitą (żydosoczek :mrgreen: )
ale myśle że pozbycie się mniejszości narodowej która nie potrafi sie zaasymilować podbudowało jedność państwa.
Zresztą gdy Rosjanie okupowali wschód to partie komunistyczne były przez nich oblegane (dowód Jedwabne) i gdy nas sprzedawali było ok.
Jednak gdy zaczeło im się piekło nie dość że wpływowi amerykańscy żydzi im nie pomogli to jeszcze wyrzucali nam brak pomocy i wyrzucają (chodz sama wawa uratowała ponoć ok 50k żydów podczas gdy było to przestępstwem karanym zabiciem mieszkańców całego bloku bądź przynajmniej rodziny ukrywającego )
Żydzi to specyficzny naród i trudno być obojętnym będąc Polakiem.
Wiadomo że to byli ich ojcowie i głupotą było by mówić że żyd pozostanie żydem jednak nic nie robią by to zmienić poza graniem kozła ofiarnego Europy. :hitler:

Lashlo

2009-12-01, 19:11
Skoro już jesteśmy przy temacie Hitlera, pozwolę sobię wkleić tekst piosenki Anal Cunt pod tytułem Hitler was a sensitive man

[Chorus:]
Hitler was a sensitive man [x4]

He went to art school when he was younger
He wanted to be a painter
Hitler was a vegetarian
He was also a non-smoker

[Chorus]

He hired gay and handicapped officers
He was concerned about overpopulation
If Hitler were alive today
He'd listen to The Cure, The Smiths, and Depeche Mode

[Chorus]


O i sama piosenka:


:hitlerzaba:

Amy Haber

2009-12-09, 00:54
Łii tam,ten facio na tym zdjęciu wcale nie jest do Hitlera podobny bo Hitler był tylko jeden i nie da się go podrobić :)

bitch

2009-12-12, 05:39
No on mi nawet człowieka nie przypomina