18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nadziany kierowca autobusu

T3RMINATOR • 2023-06-18, 19:21
Chiński szaszłyk.


Geraldinio

2023-06-18, 20:16
Jestem stary i ślepy, więc może ktoś mi zrecenzuje, co tu się odpierdzieliło. Jedzie sobie autobus, mija ciężarówkę, nic się nie dzieje ( nudy, jak w polskim filmie), zjeżdża na lewe pobocze, po czym zdjęcie rozbitej szyby i rozj***nego kolesia. Uchwycił ktoś stop klatkę, która wiele wyjaśnia?

grzehoo0700

2023-06-18, 20:52
Geraldinio napisał/a:

Jestem stary i ślepy, więc może ktoś mi zrecenzuje, co tu się odpierdzieliło. Jedzie sobie autobus, mija ciężarówkę, nic się nie dzieje ( nudy, jak w polskim filmie), zjeżdża na lewe pobocze, po czym zdjęcie rozbitej szyby i rozj***nego kolesia. Uchwycił ktoś stop klatkę, która wiele wyjaśnia?



Koleś nagrywający prawdopodobnie na naczepie miał kawał żelastwa, które wystawało poza jego obszar, dzięki czemu Pan z żółtego tira w tempie natychmiastowym opuścił ziemski padół. Zorientowawszy się gościu który nagrywał, wiedział że odj***ł manianę i zjechał na pobocze.

mygyry

2023-06-18, 20:54
Nie wiem czy to materiał który już kiedyś był, ale był niemal identyczny wypadek kiedyś tutaj

Male_jajko

2023-06-18, 21:24
grzehoo0700 napisał/a:

Koleś nagrywający prawdopodobnie na naczepie miał kawał żelastwa, które wystawało poza jego obszar, dzięki czemu Pan z żółtego tira w tempie natychmiastowym opuścił ziemski padół. Zorientowawszy się gościu który nagrywał, wiedział że odj***ł manianę i zjechał na pobocze.



cos popierdoiles, to z zoltego TIRA spadlo cos na nagrywajacego (z autobusu)

Budrys2000

2023-06-18, 21:31
k***a, ale to trzeba mieć pecha...
No bo jakie jest prawdopodobieństwo tego, że na jakimś kompletnym wyp*zdowie dostaniesz w łeb prętem spadającym z przejeżdżającej ciężarówki :roll:

Res0r

2023-06-18, 21:38
Widzę że nie tylko ja nie wiem o co chodzi.
Autobus dostał zanim się minął z TIREM tak więc luźny element najprawdopodobniej nie pochodzi z naczepy - przeczyłoby to prawom fizyki.
Nieraz nie jest dobrze zsynchronizowany dźwięk ale nie w tym przypadku.
Jest to jakieś bezludzie i nie ma szans aby ktoś rzucił tym przedmiotem.

Moja teoria jest taka: Jest to klucz do kół i kierowca TIRA wymieniał niedawno koło. Podokręcał i klucz zostawił w kole i tak jechał przez jakiś czas aż klucz się nie poluzował i wyj***ł jak z katapulty do przodu.
Druga teoria że to spadło z samolotu.

babazwozu

2023-06-18, 21:58
grzehoo0700 napisał/a:

Koleś nagrywający prawdopodobnie na naczepie miał kawał żelastwa, które wystawało poza jego obszar, dzięki czemu Pan z żółtego tira w tempie natychmiastowym opuścił ziemski padół. Zorientowawszy się gościu który nagrywał, wiedział że odj***ł manianę i zjechał na pobocze.



Film nagrany zdaje się kamerką autobusu. Poszkodowany to kierowca autobusu. Coś ci się poplątało chyba z biegiem wydarzeń.

wodociagi

2023-06-18, 22:28
Ciekawe. Znawcą nie jestem ale czy autobus ma takie zabezpieczenie które wyhamuję pojazd gdy np.kierowca spadnie z fotela czy coś w tym stylu, czy to sam kierowca instynktownie "na ślepo" jeszcze zatrzymał?

smc

2023-06-18, 22:47
Kierowca wyhamował już po swojej śmierci.

Haw_haw

2023-06-18, 23:03
mygyry napisał/a:

Nie wiem czy to materiał który już kiedyś był, ale był niemal identyczny wypadek kiedyś tutaj



Tak, był, pamiętam, tylko zdjęcie kierowcy był inne

Mario1975

2023-06-18, 23:39
To był łom. Po tym jak rozbiło szybę, to musiało wydobyć się spod kół przejeżdżającego tira.
Kiedyś na trasie dostałem kamykiem w szybę od tira , na kilkanaście metrów, zanim się z nim minąłem.

Sraj1

2023-06-18, 23:45
Budrys2000 napisał/a:

k***a, ale to trzeba mieć pecha...
No bo jakie jest prawdopodobieństwo tego, że na jakimś kompletnym wyp*zdowie dostaniesz w łeb prętem spadającym z przejeżdżającej ciężarówki



Pecha to on miał że się w Rosji urodził.

Mario1975

2023-06-18, 23:46
Mario1975 • 5 minut temu
To był łom. Po tym jak rozbiło szybę, to musiało wydobyć się spod kół przejeżdżającego tira.
Kiedyś na trasie dostałem kamykiem w szybę od tira , na kilkanaście metrów, zanim się z nim minąłem.

I prawdopodobnie ten niezabezpieczony łom spadł z tira pod koła. Dalej jak na filmie..