18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nadwarciańskie igraszki

matiblizzard • 2019-11-20, 09:36
Witam Sadoli.
Pierwszy filmik dodaje z Gorzowa Wielkopolskiego, gdzie poza licznymi akcjami niczym z GTA mamy również koneserów lżejszych zajęć. Styl ubioru jakby wyszli z ostatniego seansu filmu "Proceder" gdzie wypili piwka kupione w żabce a przed seansem spalili blanta i byli ewidentnie na głodzie :D


Rafal1757

2019-11-20, 19:49
Efekt braku edukacji seksualnej w szkolach :D

Emilian89

2019-11-20, 20:52
Stalowe miasto to raczej taki wałbrzych sosnowiec gorzów to taka j***na patola tylko ze inna jeszcze ta nazwa "Wielkopolski" Lubuskie gówno :d

ps: nie mam nic do lubuskiego ale jeździłem tam 4 lata do Gorzowa i tam stopień patologi wyj***ł po za skale

Mors_Nigra

2019-11-20, 21:59
PapierowyUmysł napisał/a:

No i ch*j Ci do tego? Tamci zwierzęta, a ty nagrywająca stuleja, zupełnie jak TB303



Kolejny j***ny frajer roszczeniowy, j***łby się na środku ulicy i jeszcze kazał przepraszać, że ktoś śmiał w ogóle się spojrzeć. Jeb się gdzie chcesz i licz się z konsekwencjami jak w miejscu publicznym, na tym polega część zabawy, a jak jesteś na to za p*zda to się ogranicz do ręki w kiblu i nie zabierał głosu bo to żałosne jak skomlenie zbitego psa. Publicznie każdy może sobie nagrywać co chce i bardzo dobrze. Każdy niech robi swoje, a takim k***om co to chcieli by, żeby cały świat się pod nimi uginał to kij w mordę!

JackCactus

2019-11-21, 00:00
Emilian89 napisał/a:

Stalowe miasto to raczej taki wałbrzych sosnowiec gorzów to taka j***na patola tylko ze inna jeszcze ta nazwa "Wielkopolski" Lubuskie gówno :d
ps: nie mam nic do lubuskiego ale jeździłem tam 4 lata do Gorzowa i tam stopień patologi wyj***ł po za skale



6 lat dojazdów do budowlanki na okrzei i potwierdzam twe słowa. Gorzów jebie dresem i menelem oraz szczynami. Zwiedziłem kawał świata i takiej ch*jni jak Gorzów nie widziałem na syberii w autajskim kraju pod granicą z mongolią

jestemwkapciach

2019-11-21, 03:01
Prócz j***nia na moście mamy jeszcze w atrakcjach ataki nożem na bulwarze, strzelaniny w domach, bieganie z maczetami po osiedlach, zabijanie ukrainek w pralniach i wiele więcej . Spragnionych wrażeń zapraszamy do Gorzowa 8-)

PapierowyUmysł

2019-11-21, 16:56
kaelem napisał/a:

Kolejny oburzony nagrywaniem publicznego j***nia. Chcą się j***ć na na ulicy to znaczy że nie mają nic przeciwko nagrywaniu. To nie jest tak częsty widok, jak u ciebie w rodzinnych stronach, dlatego koleś to uwiecznił i wrzucił tu. Przestań gwiazdorzyć.

mości Panie pochwal się zatem jakie są twoje rodzinne strony? Podlasie czy Warszawa?