18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nadużycia policjantów

Jesse.Pinkman • 2021-09-22, 17:12
Czasami uda się je nagrać i pokazać światu. Gość leży gębą do gleby więc trudno to inaczej nazwać. Rocklin, California.

Folur

2021-09-22, 17:29
black lives matter nabiera nowego znaczenia podobnie jak polak lives matter

KFCnigget

2021-09-22, 17:42
he could breathe wtf? :kawa:

zwierzak30

2021-09-22, 18:41
Ja tu nie widzę Nadużycia policjantów.
Gdyby było ich z pięciu do jednego.
Ale jest jeden i doskonale sobie sam poradził.

xXx5226

2021-09-22, 20:42
zwierzak30 napisał/a:

Ja tu nie widzę Nadużycia policjantów.
Gdyby było ich z pięciu do jednego.
Ale jest jeden i doskonale sobie sam poradził.



Nie widzisz też jak Cię rząd rypie w 4 litery ale czy to nie oznacza jesteś ślepy ?

Jesse.Pinkman

2021-09-22, 21:44
xXx5226 napisał/a:

Nie widzisz też jak Cię rząd rypie w 4 litery ale czy to nie oznacza jesteś ślepy ?


Niektórzy widzą. W przyszłości to ,,rząd" będzie j***ny w dupsko, miejmy nadzieję.

wojtasbbi

2021-09-22, 22:01
Jesse.Pinkman napisał/a:

Niektórzy widzą. W przyszłości to ,,rząd" będzie j***ny w dupsko, miejmy nadzieję.



Nie będzie. Nie potrafiliśmy rozliczyć zbrodniarzy PRLu a co dopiero mamy ( my albo nasi potomkowie ) rozliczyć obecny rząd. Rząd PiS obiecywał, że po dojściu do władzy rozliczy PO za wszystkie przewinienia. Czy ktoś z PO siedzi? Nie. Dlatego tylko zbrojne powstanie może coś zdziałać. Przyszły rząd też będzie miał w dupie rozliczenie Pisiorów



:mrgreen:

PERKUN

2021-09-23, 00:50
Książkowy przykład samoobrony!!!

KaprysLosu

2021-09-23, 01:16
zwierzak30 napisał/a:

Ja tu nie widzę Nadużycia policjantów.
Gdyby było ich z pięciu do jednego.
Ale jest jeden i doskonale sobie sam poradził.



co prawda nie widać pełnego nagrania (czyli przyczyny), ale w momencie aresztowania ziomuś był tak potulny, że mógł mu rzucić kajdanki i sam by sobie je nałożył.... Więc wystarczył fakt, że odstrzeli mu łeb jak tego nie zrobi, zamiast pięciu przydupasów.

janlew

2021-09-23, 11:17
xXx5226 napisał/a:

Nie widzisz też jak Cię rząd rypie w 4 litery ale czy to nie oznacza jesteś ślepy ?


Skoro tak pie**olisz, to znaczy że nie zauważyłeś jak poprzedni, do woli rżnął cię w dupę i ryja wielkim czarnym obrzezanym po islamsku ku*asem z naklejoną swastyką. Mimo tego i mimo chęci powrotu do poprzedniej "radosnej" sytuacji, dopatrzyłeś się na filmie nadużycia. Wniosek więc prosty, rżnięcie przez rząd, nawet najsroższe, ślepoty nie wywołuje.
Co do zajścia na filmiku, wygląda że młody zbolcował mu córkę, lub coś w tym stylu.

to...........10

2022-05-05, 17:13
Jak tak samo traktują czarnego, to się tłuszcza na forum cieszy.