18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nadmiar wiedzy

BongMan • 2014-05-09, 14:34
Polscy psycholodzy ogłosili: Nadmiar wiedzy powoduje skrajną depresję.
Ludzie, którzy wiedzą za dużo, prędzej czy później popełniają samobójstwa.

nowynick

2014-05-09, 14:45
BongMan, jak na Ciebie to całkiem nieźle

hgh

2014-05-09, 14:57
Weź mnie nie wk***iaj, uczę się właśnie. :S

oneshott

2014-05-09, 16:01
Nie o taka wiedze chodzi.

donhau

2014-05-09, 23:02
BongMan Tobie to nie grozi :p

McMenel

2014-05-10, 07:48
Bo to prawda. Odsetek samobójców jest większy wśród ludzi lepiej wykształconych. Idiota będzie się cieszył z każdego gówna które mu życie przyniesie. Człowiek inteligentny wie iż za tym dzisiejszym gównem jest jeszcze jutrzejsze szambo.

crossdressphyxia

2014-05-10, 08:13
Cytat:

Człowiek inteligentny wie iż za tym dzisiejszym gównem jest jeszcze jutrzejsze szambo.



Człowiek inteligentny wie, że jutrzejsze szambo jest, było i będzie i nie ma na to żadnego wpływu, dlatego stara się nie przejmować czymś, na co nic nie poradzi.

Ale potwierdzam z autopsji, ludzie głupsi (w sensie mniej kumaci, mniej zainteresowani światem, a nie pseudo wykształciuchy którzy pie**olą 3 godziny o tym, co w wiadomościach było) faktycznie są jacyś szczęśliwsi.

1q2wwww

2014-05-10, 08:15
To już nie chodzi nawet o przemyślenia na temat jutra. Chodzi przede wszystkim o alergie na głupotę. Siedzisz w domu, nagle przychodzi kumpel i zaczyna opowiadać jakiś tam problem, a ty siedzisz przygwożdżony jego głupotą i nie wiesz co masz powiedzieć. Chcesz mu coś doradzić, ale trzeba mu 5 kolejnych rzeczy wytłumaczyć, bo nie ogarnia zależności przyczynowo-skutkowych. To jest strasznie wk***iające.
Wielu ludziom można wydać się dziwnym, gdyż nie potrafi się praktycznie rozmawiać o pierdołach. Siedzicie w grupce, a ta banda debili jedyny temat jaki poruszają to "ale się naj***łem", "zaraz weekend, ale się najebie", "wczoraj było 0:2 tak się wk***iłem, że się naj***łem", "ładna pogoda" itp. itd... Po pól godziny machania głową i przytakiwania na sile ma ochotę się do nich strzelać.

DaveJaVo

2014-05-10, 08:22
Tobie nie grozi ! Będziesz żył długo i szczęśliwie :-D

joeblack33

2014-05-10, 08:49
widzę, że każdy przegląda wiedze bezużyteczne i temu podobne :D Bongmanowi chodziło raczej o seryjnego samobójcę, grasującego tu i ówdzie po Polsce

Winterstorm

2014-05-10, 09:16
Mój polonista twierdził, że im człowiek więcej wie, tym większą ma świadomość, jak gigantyczne są rozmiary jego niewiedzy i to powoduje, że jest smutny. Dobrze twierdził.

manioleq

2014-05-10, 09:21
zajebisty kawał, domyślny.

Ja to Cię BongMan nawet lubię, od czasu do czasu jebniesz jakimś serem i jest wporzo, pozdrowionka

G3ralt94

2014-05-10, 11:12
BongMan nie przejmuj się tak tą wodą- o ile nie będziesz drążył tematu to samobójstwo cię nie czeka :mrgreen:

McMenel

2014-05-10, 12:01
Vanitas007 napisał/a:

To już nie chodzi nawet o przemyślenia na temat jutra. Chodzi przede wszystkim o alergie na głupotę. Siedzisz w domu, nagle przychodzi kumpel i zaczyna opowiadać jakiś tam problem, a ty siedzisz przygwożdżony jego głupotą i nie wiesz co masz powiedzieć. Chcesz mu coś doradzić, ale trzeba mu 5 kolejnych rzeczy wytłumaczyć, bo nie ogarnia zależności przyczynowo-skutkowych. To jest strasznie wk***iające.
Wielu ludziom można wydać się dziwnym, gdyż nie potrafi się praktycznie rozmawiać o pierdołach. Siedzicie w grupce, a ta banda debili jedyny temat jaki poruszają to "ale się naj***łem", "zaraz weekend, ale się najebie", "wczoraj było 0:2 tak się wk***iłem, że się naj***łem", "ładna pogoda" itp. itd... Po pól godziny machania głową i przytakiwania na sile ma ochotę się do nich strzelać.


Problem w tym iż nawet jak ich powystrzelasz jutro urodzą się kolejni tacy.