18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nadludzki trening! Zrobisz tak?

sooortiero • 2014-12-19, 17:53
Podsumowanie 2014 roku w moim wykonaniu, zapraszam do cwiczenia street workoutu! Malo znany sport, choc i tak juz sie bardzo szybko rozwija. Jesli sie chce mozna zrobic sylwetke i sile bez silowni, moze kogos zmotywuje do dzialania, przypominam ze warto pozdro :) Zapraszam oczywiscie do subskrypcji i komentowania ;)

kikutnik666

2014-12-20, 03:27
ale skarpetki to moglbys upraac...

wiru

2014-12-20, 03:37
Wole posiedzieć na foletu przed kompem niż sie wyginać jak małpa...

kalium

2014-12-20, 03:54
Nie zrobię. Jestem za stary. Ale za to:

"Kura - Superhuman Bodyweight Workout" - ch*j ci w dupę. Do Polaków piszesz, to może jeszcze jebnij coś o stritłorkingu, monej. pałer, maskle and the białko, nutriszons.

H2S04

2014-12-20, 04:08
Kupcie sobie książkę "Skazany na trening". Wszystko od podstaw :) Nawet krab BongMana jak by ją przeczytał to by był jak Herkules i inne kraby by do niego startu nie miały (BongMan już pewnie zaciera ręce i do Empika leci :amused: )

St...........us

2014-12-20, 04:13
@H2S04
BongMan uczciwie pracuje na kutrze, więc nie nadaje się Herkulesa a na Posejdona.

zip0

2014-12-20, 04:31
promo na sadololu. Stritłorkałt. Pff.

Jeszcze ziomkęs polskich literek nie ma. Oj oj. Na wyjeździe coś cieńko.

brylant1412

2014-12-20, 07:33
ja przez tyle lat treningu umiem pajacyka odpie**olić

vodka100g

2014-12-20, 08:24
ja tak robię na klatce schodowej jak wracam napie**olony jak worek ziemniaków po imprezie :amused:

septiq

2014-12-20, 09:58
street workout w domu i na sali hihi . Trzeci raz w ciagu 2 tygodni na sadolu i prosi sie o subskrypcje. Idz w ch*j na jakies forum z tym gownem

ayawaya

2014-12-20, 10:17
Ja jebie co wy wszyscy tacy anty k***a jestescie ? Bo chlopak cwiczy ma pasje i sie rozwija ? Tez sam cwicze Street workout i ch*j tak street workout a nie k***a uliczne cwiczenia, bo wy jakos hamburgery wpie**alacie a nie szynkokanapki. Przyczepiliscie sie zeby do pracy poszedl i wypie**alal stad bo swiruje pawiana i dobrze ze swiruje, przynajmniej cos ze soba robi a nie siedzi przed kompem i placze ze wazy 120 kg jak przecietny sadol ktory kilku pompek nie zrobi ( nie mowie ze wszyscy) czemu go zniechecacie? Bo sami nie dajecie rady? On i tak to bedzie robil i sie rozwijal, czas bedzie lecial a wy dalej bedziecie tak przed kompami plakac i narzekac ;) pozdro

Klierowski

2014-12-20, 10:25
Kurde ale z ciebie lamus .

myha

2014-12-20, 10:35
dla początkujących polecam książkę "Paul Wade Trener - Skazany na trening zaprawa wiezienna" nie jest to o street workout ale o kalistenice. Świetna żeby zacząć ćwiczyć, z kompletnie rozpisanymi systemami treningowymi z ciężarem własnego ciała.

moonelq

2014-12-20, 10:45
Też tak potrafię, tyle że mi się nie chce. Idź w chuy z promocją kanału.

takija

2014-12-20, 10:53
ayawaya napisał/a:

Ja jebie co wy wszyscy tacy anty k***a jestescie ? Bo chlopak cwiczy ma pasje i sie rozwija ? Tez sam cwicze Street workout i ch*j tak street workout a nie k***a uliczne cwiczenia, bo wy jakos hamburgery wpie**alacie a nie szynkokanapki. Przyczepiliscie sie zeby do pracy poszedl i wypie**alal stad bo swiruje pawiana i dobrze ze swiruje, przynajmniej cos ze soba robi a nie siedzi przed kompem i placze ze wazy 120 kg jak przecietny sadol ktory kilku pompek nie zrobi ( nie mowie ze wszyscy) czemu go zniechecacie? Bo sami nie dajecie rady? On i tak to bedzie robil i sie rozwijal, czas bedzie lecial a wy dalej bedziecie tak przed kompami plakac i narzekac ;) pozdro



To Ty jesteś popie**olony. Kto go zniechęca? Przeczytałeś temat czy od razu wpie**oliłeś post, robiąc z siebie obrońce liczącego na kilka piwek?