18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Naćpany turysta poszedł...

Mr.Drwalu • 2013-12-27, 20:32


Dramat 23 latka. Po narkotykach poszedł nago na Babią Górę. Teraz grozi mu amputacja stóp!


Ta historia zaszokowała nawet ratowników górskich, którzy przez lata służby naprawdę sporo już widzieli. W ubiegłym tygodniu na Babiej Górze znaleziono turystę, który wszedł na szczyt niemal zupełnie nagi.

- Czegoś takiego jeszcze nie widziałem - mówi Tomasz Kozina, kierownik Sekcji Babiogórskiej Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. - W piątek (21 grudnia) około godziny 11 przed południem dostaliśmy informacje od turystów, że w okolicach szczytu Babiej Góry leży w śniegu... nagi turysta. Szybko wysłaliśmy na miejsce oddział ratowników. Gdy dotarł na miejsce znalazł 23 letniego mężczyznę, który leżał w głębokim śniegu mniej więcej 100 metrów od szlaku w rejonie Przełęczy Brona. Był ubrany tylko w slipy i miał uszkodzoną nogę. Do tego liczne odmrożenia. W jego stanie transport w dół był możliwy tylko przy użyciu śmigłowca. Dla tego o pomoc poprosiliśmy kolegów z TOPRu, którzy nad Babią Górę przylecieli z Zakopanego.

Jak dodaje Kozina 23 latek ze Śląska przyjechał do Zawoi z grupą kolegów. Wszyscy w piątek rano wybrali się na wycieczkę w góry. Chcieli zobaczyć wschód słońca na szczycie. Jak nieoficjalnie dowiedziała się jednak Bojcorka po drodze grupa kilkunastu osób zażyła narkotyk LSD. Zadziałał on na zebranych różnie. Część z nich uciekła do schroniska i do dziś nie ma z nimi kontaktu. W przypadku 23 latka narkotyk okazał się jednak prawie zabójczy.

Turyście na szlaku zrobiło się bowiem tak gorąco, że zaczął się rozbierać i na górę doszedł nagi.

Teraz przebywa w nowotarskim szpitalu. Jego stan jest kiepski. Lekarze nie wykluczają, że przez odmrożenia trzeba będzie amputować mu nogi.

Co ciekawe trochę dziwne, że bardziej trzeźwi koledzy pozwolili mu iść samemu. Ćpać mogli razem, ale pomóc biednemu chłopakowi już nie było komu. Cóż po raz kolejny potwierdza się przysłowie, że "prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie".

Źródło

fabiothethird

2013-12-28, 14:44
Cytat:

Dramat 23 latka.



Największym dramatem jest jego głupota.

myha

2013-12-28, 14:47
Licentias: LSD można dostać bez większych problemów trzeba tylko wiedzieć gdzie szukać :P Ale faktem jest jakośc tego LSD które można dostać raczej odbiega od tej jaka powinna być.
LSD wręcz wyostrza zdrowy rozsądek, wiec podejrzewam że koleś był naćpany ale głównie alkoholem, a lsd to tylko dodatek:P

Licentias

2013-12-28, 14:49
Myha: No właśnie chodzi mi o prawdziwe LSD. Nikt go nie produkuje gdyż zwyczajnie się nie opłaca, ciężko go zsyntetyzować i jest bardzo nietrwały. Tu właśnie wkraczają nbome itd. :D

Xothr

2013-12-28, 14:58
myha i cala reszta. to co w polsce dostaniesz i powiedza Ci ze kwas kupujesz za centy w internecie na stronach typu "rc baron" sa to rc'ki w wolnym tlumaczeniu chmikalia badawcze(research chemicals) ktore nabywa sie wraz z papierkiem upowazniajacym Cie do posiadania tego an terenie kraju(papierek prawi ze sa to odczynniki chemiczne do badan laboratoryjnych a ponizej masz klauzulki an podstawie ktyorych mozesz to posiadac) tylko ze te rcki tak ryja banie ze ja pie**ole, zarlem to z pare miesiecy i detox rok trwal bo mi sie jebac zaczelo XD

w holi natomiast jak pierwszy raz sprobowalem prawdziwego kwaska to myslalem ze dupa bede ze szczescia klaskac taka zajebista bania w porownaniu do rckow duzo bardziej subtelna wyrazista a wizuale po prostu rozpie**ol :D

btw jutro wracam do holi a dostep nadal mam :D

Licentias

2013-12-28, 15:03
Xothr: Ameryki nie odkryłeś...

jonasz1939

2013-12-28, 15:07
Jak w Nowym Targu, to oprócz nóg może stracić wątrobe, nerke, czy co tam jeszcze xD ah, to szpitalne jedzenie

Blezzer

2013-12-28, 15:29
Zaraz będzie w Polskich mediach jedno wielkie wololololoblo, bo koleś sobie zażył i odpie**oliło mu (tak jak z alkoholem - nie dla wszystkich), ale przypie**olą się, że narkotyki to zło i najlepszym lekiem jest zamykanie osób zażywających i przeznaczanie na ten cel kolejnych miliardów. Oczywiście zaostrzy się politykę i policjant będzie mógł cię przeszukać na środku ulicy nawet per rectum, bo możesz mieć narkotyki, czyli pewnie też jesteś jakimś terrorystą, pedofilem, albo co gorsza praktykującym katolikiem itp. Sory, za panikę i ból dupy, ale w tym kraju już mnie nic nie zdziwi.

Di...........er

2013-12-28, 15:38
21wszy grudnia był w sobotę.

noforciapaks

2013-12-28, 17:48
Do actionbronson
"Jest na to fachowe określenie: badtrip :mrgreen: "

To, że było mu gorąco i poszedł nago na Babią Górę nie oznacza, że miał BADTRIPa.
Nie masz pojęcia o czym mówisz.
Pojęcie BADTRIPu dotyczy psychiki - w negatywnym kontekście.
Tutaj koleś musiał czuć się wyśmienicie skoro szedł na Babią Góre, więc o żadym badtripie nie ma mowy.

PA...........SM

2013-12-28, 17:59
Wszystkich narkomanów żydów i brudasów należy wystrzelić w kosmos :) W ch*j daleko !!!

F-ICE

2013-12-28, 18:00
Moja wioska. Taka pięka xD

tr3mm0r

2013-12-28, 18:31
@Xothr No to ci gratuluje. Wyszedles z cpania by znowu zaczac cpac. Rispekt!

Hooorq

2013-12-28, 18:34
a jakby chcieli opisać wszystkie głupoty po alko to by internetów nie starczyło.Howgh

Devill11

2013-12-28, 22:19
Jak się bierze takie coś to z opiekunem.