18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Naćpany Rusek ..

~McSadol • 2022-01-30, 20:48
.. system mu się zawiesił ...


baronturbina

2022-01-30, 21:05
Utylizacja zwierzęcia w trybie natychmiastowym.

ifheowna

2022-01-30, 21:19
zielonydarian napisał/a:

Wszystkie ćpuny mają tatuaże?



Ja nie mam

Lobo24

2022-01-30, 21:28
Co kraj to obyczaj. U nas jeżdżą na LPG u sąsiadów ze wschodu na LSD.

lukotoni

2022-01-30, 22:07
Tzw. Psychoza lub inaczej schizofremia ponarkotykowa. Okropne narzedzie mózgu dla własnej ochrony. Ogromny stan lękowy, paranoje, pacjent słyszy odgłosy, szepty itp. Pacjenci po czymś takim przeważnie kończą z braniem i podejmuja leczenie ponieważ wiedzą i modlą aby mózg z tego wyszedł bez uszkodzenia. Poniewaz mogą pozostac stany lekowe i urojenia do końca życia. A wtedy tylko zakniety zaklad psychiatryczny dla obłąkanych

dżonyłojlker

2022-01-30, 22:14
lukotoni napisał/a:

Tzw. Psychoza lub inaczej schizofremia ponarkotykowa. Okropne narzedzie mózgu dla własnej ochrony. Ogromny stan lękowy, paranoje, pacjent słyszy odgłosy, szepty itp. Pacjenci po czymś takim przeważnie kończą z braniem i podejmuja leczenie ponieważ wiedzą i modlą aby mózg z tego wyszedł bez uszkodzenia. Poniewaz mogą pozostac stany lekowe i urojenia do końca życia. A wtedy tylko zakniety zaklad psychiatryczny dla obłąkanych



Będzie dobrze :glasku:

Pawehan

2022-01-30, 22:39
Co on ćpał, kto się zna?

Ban1berg

2022-01-30, 22:42
Pawehan napisał/a:

Co on ćpał, kto się zna?



Pisz na priv mam to

Stwórca

2022-01-31, 00:21
lukotoni napisał/a:

Tzw. Psychoza lub inaczej schizofremia ponarkotykowa. Okropne narzedzie mózgu dla własnej ochrony. Ogromny stan lękowy, paranoje, pacjent słyszy odgłosy, szepty itp. Pacjenci po czymś takim przeważnie kończą z braniem i podejmuja leczenie ponieważ wiedzą i modlą aby mózg z tego wyszedł bez uszkodzenia. Poniewaz mogą pozostac stany lekowe i urojenia do końca życia. A wtedy tylko zakniety zaklad psychiatryczny dla obłąkanych



Z cyklu "nie znam się to się wypowiem".
To co gościu na filmie ma, to zwykłe uboczne efekty jakiegoś psychodelika. Najpewnie gościu dostał lipne chińskie rc, jakiegoś 4-HO-MiPT czy bromoważkę i odpie**oliło.

Tuco

2022-01-31, 00:46
lukotoni napisał/a:

Tzw. Psychoza lub inaczej schizofremia ponarkotykowa. Okropne narzedzie mózgu dla własnej ochrony. Ogromny stan lękowy, paranoje, pacjent słyszy odgłosy, szepty itp. Pacjenci po czymś takim przeważnie kończą z braniem i podejmuja leczenie ponieważ wiedzą i modlą aby mózg z tego wyszedł bez uszkodzenia. Poniewaz mogą pozostac stany lekowe i urojenia do końca życia. A wtedy tylko zakniety zaklad psychiatryczny dla obłąkanych

Na pierwszy rzut oka widać, że kompletnie nie masz pojęcia o czym piszesz. Zlepek pseudonaukowych bzdur, nie opartych żadnym argumentem.

Po ch*j ja się produkuję... Przecież w necie każdy może sobie pierdzielić co chce.

7wporzondku

2022-01-31, 09:17
Stwórca napisał/a:

Z cyklu "nie znam się to się wypowiem".
To co gościu na filmie ma, to zwykłe uboczne efekty jakiegoś psychodelika. Najpewnie gościu dostał lipne chińskie rc, jakiegoś 4-HO-MiPT czy bromoważkę i odpie**oliło.



Bez kitu laska mi kiedyś prawie przez okno wyszła z 5 piętra bo dostała po cichaczu od kogoś bromowazke się okazało. Zabawy w ch*j było z ogranianiem 50kg kobitki. Byłem cały podrapany, ciuchy ze mnie pozdzierala a poza krwią i smarkami to miałem jeszcze na sobie jej ślinę i łzy bo raz płakała i błagała żeby się skończyło a raz pluła i drapała jakbym ja jej to zrobił. Chore

ernim1

2022-01-31, 11:06
Ale oczywiscie nie zalegalizują naturalnej trawy i grzybow. Lepiej żeby ludzie cpali jakas chemie z domestosa z Chin.

rafcio760

2022-01-31, 11:08
Prawie jak Sobel po koncercie :lol: