18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Naćpany kierowca sprawcą śmiertelnego wypadku

Salieri16000 • 2020-03-17, 18:53


Samochód Audi A4, kierowany przez 23-latka, nie zwalniając, zderzył się z Fordem Mondeo, stojącym na światłach. Taranowany samochód, po zderzeniu, przetoczył się z miejsca wypadku na kilkadziesiąt metrów.

W wyniku kolizji zginął mężczyzna, który prowadził samochód Ford. Jego pasażer trafił do szpitala z różnymi obrażeniami. Sprawcy śmiertelnego wypadku grozi 12 lat więzienia...

koras24

2020-03-17, 18:59
I taka naćpana k***a przeżyła, powinni go dobić jeszcze przed przyjazdem karetki.

stefanwtiorturiowanyprzez

2020-03-17, 19:46
Mój kupel był taki grzeczny,nigdy nie wsiadał po alko,ale na swoim ślubie był tak nakręcony,że wsiadł podpity na weselu i od razu typa zaj***ł.Wydaje się nie fart,ale tylko dwa lata siedział.Fordy te nowsze już to lepiej wygląda,ale kiedyś jak miałem MK1 to jak mijałem tira to jakby mnie od drogi chciało oderwać.Focusem fajnie się jeździło spoko hamulce,układ sterowania,ale mieć w tym wypadek to nie bardzo,bo to j***ny plastik i wykonanie tandetne.Za takie coś mniej niż 15 lat nie powinno być.

roman970227

2020-03-17, 20:49
I takiemu powinni od razu dać śmiertelną dawke tego gówna co wpie**alał. Tak żeby mu krew z uszu i odbytu leciała!!! :-x

Skupek

2020-03-17, 21:15
Ford gowno wort

Borys

2020-03-17, 21:25
Noe wina samochodu tylko przeciazenia. Kazdy osobowy wazacy mniej niz 2,5tony dalby taki efekt.

qhash

2020-03-17, 21:33
Skupek napisał/a:

Ford gowno wort



nie każda morda pasuje do forda

pazuzu

2020-03-17, 21:43
Podejrzewam że w fordzie były źle ustwoione zagłówki, w momencie uderzenia głowa poleciała do tyłu powodując przerwanie rdzenia

Hrabia Drapula

2020-03-17, 22:01
jakiś czas temu był głośny wypadek w warszawie, koleś też zapie**olił w tył chyba subaru i pasażerka nie przeżyła
za jazdę po prochach tak jak po alko powinna być czapa, nawet jak tylko kogoś zatrzymają bez wypadku czy kolizji, nie wiadomo co zrobi następnym razem

shoe5maker

2020-03-17, 23:02
stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:

Focusem fajnie się jeździło spoko hamulce,układ sterowania,ale mieć w tym wypadek to nie bardzo,bo to j***ny plastik i wykonanie tandetne.Za takie coś mniej niż 15 lat nie powinno być.



Tak jest, a projektantowi Multipli to karę śmierci, za ten wstyd.

bodzio667

2020-03-17, 23:36
Skupek napisał/a:

Ford gowno wort



Ale Ford!

Da...........n2

2020-03-18, 00:20
stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:

Mój kupel był taki grzeczny,nigdy nie wsiadał po alko,ale na swoim ślubie był tak nakręcony,że wsiadł podpity na weselu i od razu typa zaj***ł.Wydaje się nie fart,ale tylko dwa lata siedział.Fordy te nowsze już to lepiej wygląda,ale kiedyś jak miałem MK1 to jak mijałem tira to jakby mnie od drogi chciało oderwać.Focusem fajnie się jeździło spoko hamulce,układ sterowania,ale mieć w tym wypadek to nie bardzo,bo to j***ny plastik i wykonanie tandetne.Za takie coś mniej niż 15 lat nie powinno być.



To co można powiedzieć o Francuzach. Tam to dopiero plastik wypala oczy a blachy jak z puszki po coli.

Bersiak

2020-03-18, 01:01
patrzac po dacie z kamerki, 6 lat juz odsiedzial :D

Ti...........ch

2020-03-18, 01:13
Damian2 napisał/a:

To co można powiedzieć o Francuzach. Tam to dopiero plastik wypala oczy a blachy jak z puszki po coli.



Gdzie blachy, a gdzie wytrzymałość konstrukcji? Za to Toyoty to może są inne? Ostatnia Corolla to szczyt tandety i maskowanie tego rozdmuchany marketingiem i PR.

scattyPL

2020-03-18, 01:58
"W wyniku kolizji zginął mężczyzna..."

Kolizja - brak poszkodowanych
Wypadek - poszkodowani
Tak dla przypomnienia.