18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Naćpana laska dźga się w pizdę

Da...........zz • 2017-03-14, 12:54
Pamiętajcie - narkotyki, to zło!


pazuzu

2017-03-14, 15:27
Noniesondze napisał/a:



Bardzo mi się to podoba i pluję na p*zdy, które tylko po to, żeby zrobić normalnym ludziom na złość jadą za granicę wziąć lesbijski ślub, zrobić in-vitro i zaraz aborcję, a potem płaczą jaka to Polsza "niepostępowa". Może od eutanazji zacznijcie, "postęp-owcy"?
Lewactwo to by pewnie chciało zestawy do skrobanek w supermarketach, zaraz obok tamponów.



Typowy katotalib z Ciebie jak sądzisz że ktoś robi aborcje zagranicą tylko po to żeby komuś zrobić na złość...
A co jest złego w eutanazji ? Kręci Cie patrzenie na ludzi w agonii dla których nie ma ratunku ? jakoś psa można poddać eutanazji i jest to wyraz litości i współczucia.
Naprawdę musisz być ograniczony skoro myślisz że kobiety robia aborcje bez wahania i sugerujesz że chętnie by to robiły zestawem z supermarketu, widac że w dupie byłeś i gówno wiesz co jest w głowie kobiety kiedy podejmuje decyzje o aborcji

kalijanek

2017-03-14, 16:00
abortować zdrowy płód czy embrion jak to nazywacie może tylko k***a bez krzty honoru i odpowiedzialności za własne czyny

W............R.

2017-03-14, 17:33
To nie jest fake. Tak się tylko wydaje w pierwszej części. A materiał naprawdę dobry... Godny sadistica :)

robert357

2017-03-14, 18:24
Akcja lepsza niż w polskiej kinematografii.

gregor87

2017-03-14, 18:26
Jej ciało, jej sprawa

necrodoc

2017-03-14, 19:15
pazuzu - ty na pewno nie masz prawa decydować za dziecko czy ma prawo zyc czy nie. Generalnie nie powinieneś wcale mowic bo my ludzie nie okreslajacy się zlepkiem komorek (jak ty) nie rozumiemy po małpiemu - wkoncu wyewoluowales od malpy czyz nie?. Dodac należy ze powstanie twojego gatunku zawdzieczac należy przypadkowemu jebnieciu pioruna w wode stad zapewne ograniczenie rozumowania i rozpoznawania.

Thetus

2017-03-14, 19:40
Właściwie, o czym wy tutaj rozmawiacie? Ona była w ciąży? Aż strach się wtrącić :D

Dżizas_kurde

2017-03-14, 19:45
Performance pod tytułem:

Moja p*zda moja sprawa...>

Przeszkadzają jej prawackie szowinistyczne świnie....

masterwow

2017-03-14, 23:57
niech ją h*j spali... szał macicy

cycu1212

2017-03-15, 00:31
Ten narkotyk nazywa sie flakka, poczytajcie sobie o nim...

SzwordSznayder

2017-03-15, 03:07
pazuzu napisał/a:



A co jest złego w eutanazji ? Kręci Cie patrzenie na ludzi w agonii dla których nie ma ratunku ?



To jest Sadistic.

pazuzu napisał/a:


Naprawdę musisz być ograniczony skoro myślisz że kobiety robia aborcje bez wahania i sugerujesz że chętnie by to robiły zestawem z supermarketu, widac że w dupie byłeś i gówno wiesz co jest w głowie kobiety kiedy podejmuje decyzje o aborcji


No właśnie, dziewczyna ma poważne problemy życiowe (np. zbyt małe mieszkanie, przez dziecko niemiałaby miejsca na swoje książki) i często po prostu nie ma wyboru. Należy uszanować jej decyzję, chociażby dlatego, że żaden facet nie potrafiłby jej podjąć.


Aborcja powinna być w 100% legalna, nie tylko w jakiś wyjątkowych sytuacjach. Powinna też działać w obie strony:
1. Takie połączenie z eutanazją (dziecko może wyskrobać matkę),
2. Jeżeli pseudoojciec nie chce dziecka, a pseudomatka odmawia poddania się aborcji to pseudoojciec może dokonać tzw. męskiej aborcji - zrzec się wszelkich praw do dziecka i związanych z nim obowiązków (w tym alimentów) np. do 3-mca ciąży

janlew

2017-03-15, 15:54
pazuzu napisał/a:



bezdomny to człowiek, a embriony/płody nie.

jak wyżej to nie dziecko tylko embrion/płód


Ty też najwidoczniej jesteś jeszcze embrion. Fakt zmiany miejsca twej nic nie wartej egzystencji, wiele jak widać nie zmienił. Chyba jedynie co zmieniło się po twym przejściu przez pisdę, to świat na gorsze.

odgrujahad

2017-03-15, 22:33
Cytat:


bezdomny to człowiek, a embriony/płody nie.

jak wyżej to nie dziecko tylko embrion/płód



Nie wiem, płód krowy? Może płód królika? Albo marchewki?
Nie - to jest płód człowieka (swoją drogą "płód" to etap rozwoju, tak samo jak noworodek itp.)
Kolejnym argumentem za tym że to jest człowiek to jego DNA - jeśli jest ludzkie i inne od matki oraz ojca - to jest to człowiek i osobny byt ludzki. Kropka.

RedIsGood

2017-03-16, 00:14
Klasyczne opętanie. 3 zdrowaśki i jej przejdzie.

Nikczemny_Płód

2017-03-18, 15:35
pazuzu napisał/a:




bezdomny to człowiek, a embriony/płody nie.



jak wyżej to nie dziecko tylko embrion/płód



W dupie mam wasze pie**olenie, ale wskaż moment w którym płód zaczyna być czlowiekiem.

Aha i odpowiedź narodziny mnie nie interesuje bo jest niepoprawna naukowo i ideologicznie.