18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

nacjonalizm to choroba wieku dziecięcego

zbyszko z lublina • 2013-06-15, 18:56
Jako że na Sadisticu działają ruchu prawackie przedstawiam prawdziwe oblicze polskiego nacjonalizmu 8-)
czego chcą prawdziwi Polscy chłopcy, o ortografii nie wspomnnę, nie jest to materiał własny

pawel8814

2013-06-15, 23:43
Lewacka ciota!!!!!!!!!!!!!!

Endiegs

2013-06-16, 00:17
Może to był jakiś troll-pedał chcący ośmieszyć "prawaków".
Nie było oficjalnej kontry bo już wszyscy mają w nich wyj***ne, a garstce ludzi nie chciałoby się stać z jakimś banerem.

ahmatw

2013-06-16, 01:06
hahaha, jaki ból dupy za "lewactwo"
ciekawe jak to w ogóle weszło na główną...
pewnie przez jakieś "ruchy lewackie"

ctx666

2013-06-16, 01:56
k***a, panowie! zamiast sobie wrzucać to nie lepiej zrobić coś dobrego?

kiedyś był pewien facet, który lubił dzielić, selekcjonować społeczeństwo na to lepsze i gorsze.

każda skrajność jest zła i tyle w tym temacie.


Els

2013-06-16, 02:40
Skoro 3/4 polskich użytkowników internetu ma dysleksję to co się dziwić, że tak to wygląda.

Rusznic

2013-06-16, 07:04
Lewak – duży sztylet o rękojeści zamkniętej trzymany (jak nazwa wskazuje) w lewej dłoni, używany zarówno do parowania i blokowania nadchodzących ciosów jak i do wykonywania ataków.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Lewak

Bardzo fajne sztylety czemu ich tak na tej stronie nienawidzicie? ;)

Generalnie w Polsce mało kto rozumie i chce poznać genezę nazw lewica/prawica. Całkiem nikt nie rozumie tych pojęć w ich oryginalnym znaczeniu. Każdy używa po swojemu i obecnie te słowa nie znaczą już nic. Jeżeli poglądy świadomego obywatela można klasyfikować dwoma tylko grupami to ja życzę powodzenia.

Co do obrazka:
Jak się robi transparent to się 3x sprawdza ortografię. Jak nie wiedzieli mają internet i rodziców niech się ich pytają. NIE MA żadnych wymówek. Pisząc na chacie albo na teście można się pomylić, ale to? Głupota i kompromitacja.

mazin

2013-06-16, 09:33
Matury dostawali od Giertycha, a jaki z niego "narodowiec" sami wiecie ;-)
A może byli z AGH?

Imie_jego_44

2013-06-16, 11:55
Mi się wydaje, że to prowokacja mediów z Czerskiej, zwróccie uwagę, że na zdjęciu widać zaledwie parę osób a jak wiadomo przedstawicieli narodowych było wielu i trzymali się razem, po drugie zdjęcie to znalazłem jedynie na stronach związanych z Agorą typu tok.fm czy wyborcza, oni wiedzą, że mamy rację i próbują nas ośmieszyć podstawionymi agentami, zresztą nawet jeśli się pomylili to trzeba zachować proporcje, jeśli błąd ortograficzny jest ważniejszy niż nachalna propaganda homoseksualizmu to ktoś tu wyraźnie manipuluje.

rafello

2013-06-16, 14:19
Oświadczenie mazowieckiej brygady ONR w sprawie parady równości:

"To mały krok dla ONRu, ale wielki dla Polski"

Szukając wielu sposobów na przebicie zmowy milczenia ponosiliśmy klęskę za klęską. Media oklaskiwały nasze liczne akcje i inicjatywy ciszą i zapomnieniem. Udawano, że nas po prostu nie ma. Aż do dzisiaj...

Niesamowitym jest to, że nagle na szkle telewizora pojawił się warszawski ONR na paradzie równości. Czy dziennikarze zaczęli wreszcie rzetelnie podchodzić do swojego zawodu, uczciwie opisując nasz wkład w życie społeczne Warszawy? Nic bardziej mylnego! Zauważono błąd na jednym z naszych transparentów, szukając tym samym taniej sensacji. Po tylu latach poszukiwań wreszcie znaleźliśmy sposób na naszą niesławę! Jeśli błędy na transparentach są warunkiem pokazania nas w telewizji to będziemy je popełniać przy każdej możliwej okazji! Może wreszcie Polska dowie się o wysiłku narodowych radykałów.

Dla pewności pokazania tego oświadczenia w mediach zamieszczę specjalnie błąd, aby na naszych „fa-fa-fa-szystowskich mochrdach” zagościł wreszcie uśmiech spowodowany docenieniem naszego wysiłku. Czołem Wielkiej Polsce!