18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na złodzieju czapka gore

Flodzia • 2022-07-29, 13:55


Wg źródła mężczyzna został przyłapany na kradzieży drobiu z gospodarstwa w Ocosingo - Meksyk. Przyznał się, podpisał oświadczenie i został podpalony.

CbK

2022-07-29, 14:26
Kara powinna być adekwatna do czynu. O ile jestem za łamaniem rąk złodziejom, to w tym przypadku podpaczy powinno się zetrzeć na tarce polewając sokiem z cytryny.

A złodziejowi uj***ćręce jak tylko się oparzenie zagoi.

ProVVe

2022-07-29, 15:37
Złodziejstwo trzeba tepic każdym możliwym sposobem. Szkoda miejsca w więzieniu... Nie kradłem, nie kradnę i nie będę to sobie z mila chęcią pooglądam. Chociaż uwazam, że powinni munujebac te wstrętne łapska bo mu się wygoi ten glupi pysk i dalej będzie kradł...

trytodie

2022-07-29, 16:09
Jakie oświadczenie? Że robi na własną odpowiedzialność? :D

Yolanda

2022-07-29, 16:39
Pali się do roboty.

Cactuar-TH

2022-07-29, 17:20
JanJankowski napisał/a:

Ja pier... za głupią kurę?



Perspektywa widzenia zależy od punktu siedzenia. Dla Ciebie to kilka głupich kur a możliwe, że dla tamtejszych mieszkańców to różnica między chodzeniem głodnym/nieopłaceniem rachunków etc.

Jak jeden z przedmówców napisał złodziejskie k***y należy tępić każdym możliwym sposobem. Taki robak nigdy nic pozytywnego nie wniesie do społeczeństwa - im szybciej się takich będzie utylizowało tym dla społeczeństwa lepiej.

opółnocyuciebie

2022-07-29, 17:27
mężczyźni z najwiekszymi kitasami w wiosce powinni go najpierw zgwałcić, a dopiero potem ścierwo spalić

UrlichUrwich

2022-07-29, 17:55
Wszędzie brakuje rąk do pracy. Stary kat odszedł na emeryturę zanim zdążył nowego wyszkolić, stąd błąd w dozowaniu benzyny. Dał jak za cały kurnik a powinien tylko za jedną kurę.

HaoPao

2022-07-29, 18:11
JanJankowski napisał/a:

Ja pier... za głupią kurę?



Pewnie od jakiegoś czasu podpie**alal kuraki, że wkoncu jak k***e złapali to puściły nerwy.

Bul_od_bytu

2022-07-29, 18:16
Koniokradów i złodziei bydła też często kasowali na miejscu. Trochę hardcorowa kara za kradzież kury, o ile to nie była 50 kura w tym miesiącu.

marcino_zly

2022-07-29, 19:33
UrlichUrwich napisał/a:

Wszędzie brakuje rąk do pracy. Stary kat odszedł na emeryturę zanim zdążył nowego wyszkolić, stąd błąd w dozowaniu benzyny. Dał jak za cały kurnik a powinien tylko za jedną kurę.



Poniosło typa.
Później sam się poparzył heh lecz już za późno.
Kilka prób i dojdzie do wprawy.

ququa

2022-07-29, 20:05
JanJankowski napisał/a:

Ja pier... za głupią kurę?




Typowo ruskia mentalność ...za kawałek metalu i h*j wywieźli po wojnie pół Polski wszystko w ramach "bratniej pomocy "

Perhydrol

2022-07-30, 11:27
JanJankowski napisał/a:

Ja pier... za głupią kurę?



Ta głupia kura jest tam więcej warta niż ludzkie życie.