18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

na wyciągu

~Griszon • 2012-12-10, 08:42
sezon rozpoczęty ;-)

KoziaR[PL]

2012-12-11, 01:28
gosucherry napisał/a:



W ogóle się z tobą nie zgadzam. Nie zwalaj winy na deskę, ponieważ pan z filmiku próbował usadzić dupsko na orczyku, zamiast usztywnić nogi ;) Ani na desce ani na nartach nie wjechałby w taki sposób na orczyku, to nie krzesełka :) Po 6 latach jazdy na nartach, przesiadłem się na deskę i nie zaliczyłem ani jednej gleby na orczyku, a wjeżdżałem pod większe górki niż ten tutaj. A jak nie potrafi na desce nawet ustać to niech wypie**ala jeździć koło parkingu po kamieniach, bo na stoku stanowi zagrożenie ( nie wspominając jak rozpie**olił przetarte już ładnie na orczyku ślady, "jadąc" w poprzek ). Pozdrawiam.




Potwierdzam. Także przesiadem się z nart na deske i nie miałem żadnego problemu na wyciagach. Polecam też powchodzić troche na górke i oswoić sie z deska zanim zacznie sie korzystac z wyciagu potem jest juz tylko latwiej. Pozdrawiam.

werther

2012-12-11, 10:55
Hario napisał/a:

k***a banda idiotów którzy nagrywali tego chłopaka.. Kto nie próbował wyjeżdzać orczykiem na snowboardzie ten nie wie jakie to trudne.. Sam pamietam swoje początki wyj***lem sie z 5 razy ...



Tylko debil siada na orczyku, nieważne na desce czy nartach.