18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na wszystko jest czas

~Angel • 2013-08-01, 09:33
wy wynieście mamusię a ja jeszcze walnę kloca


shin69

2013-08-01, 20:56
@mr_9mm Co robisz na polskim portalu, volksdojczu zasrany?

Shaggy93

2013-08-01, 23:32
dobra k***a żarty żartami ale Polak który śmieje się z ludzi którzy ginęli walcząc ze szwabami zasługuje co najwyżej na ołów w potylice. nazwijcie mnie pseudo patriotą czy ki h*j tam chcecie ale wole być "pseudo patriotą" niż realnym idiotą.

DuckDodgers

2013-08-02, 00:46
Shaggy93 napisał/a:

nazwijcie mnie pseudo patriotą



Ty pseudo patrioto.

milosciprzyjazn

2013-08-02, 07:55
Shaggy93 napisał/a:

dobra k***a żarty żartami ale Polak który śmieje się z ludzi którzy ginęli walcząc ze szwabami zasługuje co najwyżej na ołów w potylice. nazwijcie mnie pseudo patriotą czy ki h*j tam chcecie ale wole być "pseudo patriotą" niż realnym idiotą.


Jezu, ale wolno dociera...
Tu nie chodzi o to, czy jesteś patriotą czy pseudo patriotą. Może i czujesz wielki szacunek do ludzi, którzy brali udział w powstaniui, nie oceniam tego. Chodzi o to, że jest to serwis sadistic, na którym powinno (i można) śmiać się z wszystkiego. I każdy NORMALNY użytkownik tego serwisu nie traktuje tego na poważnie. W rzeczywistości nie śmiejemy się np. na ulicy z tragedii ludzkiej, z czyjejś tragicznej śmierci czy śmiesznego wypadku, który zaprowadził tą osobę na wózek inwalidzki. Tylko tutaj jesteśmy w stanie dać wyraz czarnemu humorowi, który w codziennym, zewnętrznym społeczeństwie nie spotyka się z uznaniem (delikatnie mówiąc :P ).
Podczas gdy wy (pozerscy patrioci internetowi) potraficie obśmiewać wielkie tragedie ludzkie, jednocześnie odwracając głowę od tego, co już nie godzi się z waszymi poglądami. A to nic innego, jak HIPOKRYZJA . Poza tym, co bardziej zasmucające, pokazuje że podchodzicie do tego, co pokazywane jest na tym serwisie i wszystkich okropności z który się tu (czasami) śmiejecie, na poważnie. A to już jest naprawdę niepokojące, radzę wam się nad tym zastanowić :roll: (ewentualnie skonsultować się z psychologiem)