18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na wschodzie bez zmian...

~DMT • 2023-05-04, 06:41
Naj***ne gieroje zaczepiają dziewczynę...

JackCola

2023-05-04, 16:04
to wojna domowa kacapów która ma na celu wyeliminowanie ukrów i zniszczenie Upadliny aby potem koszerni mogli ją kupić za kilka szekli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!My trzymajmy się od nich z daleka XD

razak

2023-05-04, 20:42
Miałem kiedyś podobną sytuacje do tej. Siedzę sobie w restauracji w Zakopanem na Krupówkach z moją żoną i ta restauracja miała taki ogródek z parasolami na zewnątrz. Kto był ten wie jak to mniej więcej wygląda. No i kto był też wie, że tam jest żul mafia w sezonie. Przypałętało się dwóch asów na oko z 35 - 40 lat zajechani na 50 i zaczepiają ludzi. Na wylocie siedziała taka parka i chłop zaczyna żebrać o pieniądze itd, a Ci go olewają i czują się niekomfortowo co było widać. Kelnerka, która aktualnie obsługiwała ich stolik zwróciła im uwagę by sobie poszli gdyż niepokoją klientów, a ten k***a bez zębny ninja zaczyna wiązankę " ty k***o j***na, ty cwe*u pie**olony co ty sobie myślisz, ty wiesz kim ja jestem tutaj itd itd. Ja grzecznie odstawiłem sztućce i z pozycji siły agresywnie podchodzę i odpycham gościa i mówię wypie**alaj bo cie rozjebie, chłopina poleciał z metr dalej wyj***ł się o własne nogi i do mnie z tekstem " MOI LUDZIĘ CIĘ DOJADĄ ONI JUŻ SĄ W DRODZE " Tak mnie to rozj***ło, że dostałem ataku śmiechu, ludzie siedzący przy stolikach widząc moje zaangażowanie również zaczęli się śmiać, a pomoc w postaci jego ludzi nie nadeszła mimo, że jeszcze zdążyłem sobie opie**olić deser w którego jedzenia trakcie przyszedł taki miły starszy pan z nożem do schabowego i mi mówi bym się nie bał bo jak coś jest ze mną :D Uważam, że powinno się reagować w takich sytuacjach i tych wszystkich agresorów zwyczajnie pacyfikować. Na psiarnie przecież nie zadzwonią :)

Sawix

2023-05-04, 20:45
Tych dwóch zjebów to dobry materiał do pizgania , myślałęm że ich potraktują należycie

Kojot666

2023-05-04, 23:25
Adrianadernew napisał/a:

Widzieliście ten wślizg i chwyt za krtań? piękne!



Niczym tygrys

nie_wytłumaczysz

2023-05-05, 01:57
Szangti napisał/a:

To UPAdlina czy Rosja bo jezyk tych scierw taki sam?



j***ny ruski smiec stfu

kakalos

2023-05-05, 02:08
przecież to wy cioty z sadola, za duzo sie internetu naogladaliscie, ze myslicie ze jakas laska bedzie z wami gadac :D

Robajson

2023-05-05, 03:00
To jest dupa a nie kraj. Oni po plaskaczu padają jak dłudzy...

simon1989

2023-05-05, 16:04
Szangti napisał/a:

To UPAdlina czy Rosja bo jezyk tych scierw taki sam?



W tym przypadku to akurat nie ma znaczenia, bo oba obszczymury zasługują na srogą karę.

Nikt_nie

2023-05-05, 19:53
Ale fajnie :)

Chciałbym tak sobie siedzieć jak nagrywający, pierwszy rząd, piwko się sączy i fejk enema :)

nemesis238

2023-05-05, 23:54
Szangti napisał/a:

To UPAdlina czy Rosja bo jezyk tych scierw taki sam?




To chyba wrocław

Petebb

2023-05-09, 17:03
Wy k***a obroncy padliny sie obudzicie jak was zaczna opluwac ukry, obnosza sie tym swoim jezykiem ze juz k***a z komunikacji musialem uciszac bo nie da sie zniesc tego j***nego jezyka