18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na trzeźwo czy na ...? No właśnie!

dekofi • 2013-02-22, 14:20


Różnica w imprezowaniu :)

A ty którą wersję wybierasz?

thewhitestar

2013-02-22, 18:14
How about four you fucking pussy! - mistrzostwo!

oozyxak0o

2013-02-22, 18:37
Piwko za piękny strzał >> 2:58 <<

Czupirek

2013-02-22, 18:47
taki sober może być

Piotrek-nl

2013-02-22, 18:59
Prawie jak Maciek z Klanu

Lord_Rzeźnik

2013-02-22, 19:09
maxvolumePL napisał/a:

Hmmmm kogoś mi przypomina...

Obrazek

:D



Cie cie cie cieka kaka w wwwe k kkogo ?

juki

2013-02-22, 19:27
Millduck napisał/a:

@juki
A zmywałeś kiedyś szkła po imprezie na 20 osób? :P





Jedyne szklo jakie jest u mnie na imprezie to kieluny do wodki :amused:

boogeyman

2013-02-22, 19:44
Po to jest alkohol. Wszyscy otwierają się na siebie i nie udają tego kim tak naprawdę nie są. Wtedy jest zabawa. Trzecia, czwarta kolejka i wszyscy zaczynają się poznawać i dobrze bawić. Jeżeli towarzystwo jest na poziomie to wypicie nawet niebotycznej ilości alkoholu nie może skończyć się nieprzyjemnie (rzygnąć się każdemu przecież może zdarzyć). Ogólnie wychodzę z założenia, że powinno się w miarę ciężko pracować, żeby później wyżyć się na takiej dzikiej aczkolwiek przyjemnej imprezie. To jest sens życia. Kac mija a wspomnienia zostają :)

androgenius

2013-02-22, 19:57
@up

Powinno sie wyżyć na takim melanżu, żeby później ciężko pracować, chronologię poj***łeś.

maxvolumePL

2013-02-22, 20:04
@up chyba trzecia, czwrta flaszka ;)

Zwiru, aż ci dałem piwo, żeby twój koment wyprzedził mój ;) Dobre.

boogeyman

2013-02-22, 20:10
androgenius napisał/a:

@up

Powinno sie wyżyć na takim melanżu, żeby później ciężko pracować, chronologię poj***łeś.



Najpierw dostaje się nagrodę a później na nią pracuje? :)

androgenius

2013-02-22, 20:28
boogeyman napisał/a:



Najpierw dostaje się nagrodę a później na nią pracuje? :)



A co? Jak mam zapie**alać za 1200 ziko to muszę się NAJPIERW optymalnie zaj***ć, inaczej człowiek idzie po rozum do głowy i wypie**ala z kraju :D








Na szczęście już dłuższy czas nie melanżuję i poszedłem po ten rozum. Jeszcze tylko cztery miesiące w tej kupie, początek lipca i wypie**alam. Tym razem już na stałe.

drjointbdg

2013-02-22, 21:04
boogeyman napisał/a:



Najpierw dostaje się nagrodę a później na nią pracuje? :)


czlowiek musi sie jakos nastawic na nadchodzacy tydzien :mrgreen:

oc...........an

2013-02-22, 21:07
etam pie**olenie :P

Ja nie piję i bawię się zajebiście, bo to wymyślili ci co piją, że jeśli nie pijesz to się nie bawisz. Dlaczego? Bo cioty nie potrafią cieszyć się życiem bez alkoholu i biorą wszystkich wg swojej miarki. Ja nie piję, bawię się świetnie, wszystko pamiętam i niczego nie żałuję.

:idzwch*j:

boogeyman

2013-02-22, 21:34
DUST DEVIL napisał/a:

etam pie**olenie :P

Ja nie piję i bawię się zajebiście, bo to wymyślili ci co piją, że jeśli nie pijesz to się nie bawisz. Dlaczego? Bo cioty nie potrafią cieszyć się życiem bez alkoholu i biorą wszystkich wg swojej miarki. Ja nie piję, bawię się świetnie, wszystko pamiętam i niczego nie żałuję.

:idzwch*j:



Przecież to wszystko zależy od mentalności. Jeden pije żeby się lepiej bawić, drugi pije bo pije, trzeci nie pije i patrzy kto pije a później zdaje sprawozdanie i plotkuje o pijących, czwarty w ogóle nie pije bo taki styl życia prowadzi nie wadząc nikomu. Nie ma reguły. Moim zdaniem głupotą jest robić bilans zysków i strat w zależności od wybranej drogi postępowania. Każdy ma swoją definicję zabawy i jest to jego prywatną sprawą a to jak wygląda on w oczach innych to już inna kwestia.

Eresol

2013-02-22, 22:08
Czyli mam przestać pić bede normalny i nudny? Hmm po dłuższych przemyśleniach stwierdzam j***ć to i tak wszyscy umrzemy :D