18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stefanesko

2013-07-11, 17:35
a12b napisał/a:

Bardziej zastanawia mnie, że PiS podpisywane jest jako prawica


W ocenie przeciętnego polskiego wyborcy vel leminga cała lewica zamyka się w SLD, a kiedy takiego o zdefiniowanie lewej i prawej strony czy centrum w polityce poprosisz, to się skończy na wyduszeniu "yyy... eee...". Owszem, program PiS bardziej skłania się w stronę myślenia lewicowego niż prawicowego, ale kogo tam obchodzi program. "Panie, a kto to czyta, idź pan w... no, idź daleko".

michael323

2013-07-11, 17:38
PiS=Prawica?! Bhuaaa zawsze mnie to śmieszy potem zdaje sobie sprawę, że niestety kłamstwo powtarzane 100 razy staje się prawdą w opinii publicznej :/

ptaq666

2013-07-11, 18:24
Zamiast boleć dupy o PiS ogarnijcie mi lepiej link do całej sesji Agnieszki :)

HubiSmoke

2013-07-11, 19:29
Nie ma to jak sobie zwalić na Radwańskiej :)

MCL

2013-07-11, 19:55
MUAHAHAHAHAHAHA
Polacy sami o lewicy piszą prawica
A potem się dziwią że jesteśmy w dupe r*chani przez następców Gierka, Jaruzelskiego etc, pie**olone komuchy. A najgorszy jest płacz że nic się nie zmienia na lepsze, owszem k***a, te same ryje ONI dopuszczają do władzy to jak ma się coś zmienić. I nawet na ulicę nie ruszą, bo w domu na dupie wygodniej przed TV narzekać.
k***a aż sam jestem za tym by wprowadzić ustawowo nazwę polaczek na sk***iały podgatunek Polaka: wychowanego w komunie i wyznającego komunistyczne poglądy, nie robiącego nic poza chlaniem piwska i narzekaniem na wszystkiego i/lub j***nego poplecznika komunistycznej władzy, każdego z pisu, po, sld czy ruchu palikota. Oddzielić to ścierwo od prawdziwych Polaków, którym zależy. Chciałbym, by JKM doszedł do władzy, ale do jego poglądów 80% osób zamieszkujących tereny Polski nie dorosło buahahaha. Gdzie jest najbliżej polski kraj, gdzie prawica ma coś więcej do powiedzenia, a ludzie nie są debilami?

zielson1

2013-07-11, 20:06
Sativis napisał/a:

Na co Ty k***a wchodzisz? Na pudelka ?!


tak bardzo jestes słaby

midnightc

2013-07-12, 05:01
Szacun dla Pawłowicz, wie jak wygląda, to nie chce ludzi straszyć, gdyby jeszcze Radwańska miała tyle samo współczucia dla nas co ona...

Martiniquaa

2013-07-12, 12:10
Odnoszę wrażenie, że posta wrzuciła KOBIETA, więc zapewne ma prawo wchodzić na pudelka, i nie jest to oznaką pedalstwa...

Temrysiek

2013-07-12, 12:16
PiS to nie prawica...