18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na sygnale w twerze...*

Halman • 2022-04-14, 15:12

*taka miejscowość u rusjanów...

35i

2022-04-14, 16:31
Halman napisał/a:


Na sygnale w twerze...*



Tytuł sugeruje wydarzenie z udziałem miłośnika dwóch pedałów, a tu zonk zwykłe wymuszenie przez karetkę (wedle polskich przepisów).

nowynick

2022-04-14, 18:18
Są tacy ludzie co rodzą się i umierają w Twerze, są tacy co emigrują z wioski, biorą kredyt i wiążą się z tym miastem na całe lata. Jest burmistrz Tweru, radni, lokalne afery i tragedie. No i jesteśmy my co nigdy nie słyszeliśmy o mieścinie a za 2 tygodnie nie będziemy o niej pamiętać...


Ciekawe jak to jest żyć w mieście, na które świat ma wyj***ne czy ktoś tam w ogóle jeszcze żyje czy nie. Jest tu ktoś z Garwolina i może mi to uczucie opisać? :-)

Halman

2022-04-14, 18:40
nowynick, nie przesadzaj twer według wiki to ponad 400 tysięcy mieszkańców, coś jak warszawa.

35i

2022-04-14, 19:29
Halman napisał/a:

, nie przesadzaj twer według wiki to ponad 400 tysięcy mieszkańców, coś jak warszawa.



Zależy jak liczysz. Jak tylko rodowici warszawiacy, to góra 40 tysięcy.

nowynick napisał/a:

Jest tu ktoś z Garwolina i może mi to uczucie opisać?



Znałem kiedyś kolesia z Garwolina, nawet spoko, tylko pszczoły hodował, ch*j wie po co. Ja bym bardziej porównywał z Białymstokiem, taką perłą wschodu, rzuconą między wieprze.
Prawda DJ Pyza (Mati)? :-)

CrazyEdek

2022-04-14, 21:10
Więcej na hardzie. Pozdrawiam ;-)

Hetman_Wielki

2022-04-14, 21:22
przez skrzyzowanie na bombach na pelnym gazie, norma w Rosji, jest ryzyko jest zabawa, jestem ciekaw jakie szkolenie przechodzac tacy kierowcy