18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na sygnale odcinek 44

Krzysiek14199 • 2015-01-19, 22:29
Taką oto perełkę polubił mój znajomy na facebooku :D



''Pani troszeczkę mnie tu wpuści ? '' :amused:

mieszalniapasz

2015-01-20, 00:22
Krążyła kiedyś anegdota, że jakaś laska puszczała się z psem.
Starzy laskę nakryli i się z nim sczepiła, przyjechało pogotowie i lekarz chciał zrobić zastrzyk rozkurczowy ale pies się pieklił i do lekarza startował, na co lekarz do ojca laski:
"weź pan zięcia, bo mnie gryzie"

Luqas95

2015-01-20, 00:33
Penis captivus

Penis captivus (łac. penis uwięziony) – stan, w którym penis zostaje zatrzymany w pochwie podczas stosunku seksualnego i nie ma możliwości jego wysunięcia, bez względu na stopień erekcji. Przyczyną tego stanu jest zaciśnięcie z dużą siłą mięśni pochwy na penisie.

Penis captivus zdarza się jako chwilowy, prawidłowy element zachowań kopulacyjnych u niektórych gatunków, w tym człowieka.

Attero132

2015-01-20, 00:59
To jest wina tylko i wyłącznie debilnego społeczeństwa, które to ogląda.

xenofantor

2015-01-20, 01:26
ale ta dupa to pierwsza klasa, ma ktos namiar na nią

pawel15822

2015-01-20, 17:29
Nie wierze, k***a nie wierze

Catacombe

2015-01-20, 18:57
xenofantor napisał/a:

ale ta dupa to pierwsza klasa, ma ktos namiar na nią



Ty uważaj, jej mąż to komandos.

qwerq221

2015-01-20, 19:16
k***a brak słów

vaas21

2015-01-20, 21:05
W moim mieście pewien proboszcz się w ten sposób zakleszczył, musieli ich rozdzielać w innym województwie, bo co by sobie parafianie pomyśleli. Jeszcze by się taca uszczupliła :cumshot: :cumshot: :amused:

Usztafik

2015-01-20, 21:27
No dobra, ale jak to się skończyło?

Piotr_360

2015-01-20, 23:39
vaas21 napisał/a:

W moim mieście pewien proboszcz się w ten sposób zakleszczył, musieli ich rozdzielać w innym województwie, bo co by sobie parafianie pomyśleli. Jeszcze by się taca uszczupliła :cumshot: :cumshot: :amused:


Taka sytuacja przytrafiła się w każdym mieście, jak ta że koleś sobie zrobił zapiekankę z grzybów i ojciec mu ją zjadł i trawnik odkurzał czy tam dywan odśnieżał (są różne wersje)
A z tym zakleszczaniem się ludzi to ch*ja prawda

baby_doll

2015-01-21, 09:53
Cyrk napisał/a:

Przecież to jest możliwe tylko u niektórych zwierząt (mi. psów). Ze względu na budowę narządów płciowych takie "wczepienie" jest u ludzi po prostu niemożliwe.



Oczywiscie jest możliwe :)
To nie jest tak że coś się "zahacza" :D tylko w przypadku, gdy na przykład kobieta sie wystraszy czegoś albo zestresuje to dochodzi do skurczu tonicznego mięśni pochwy :)
Tak wiem każdemu sie wydaje "aaa taki tam skurcz to niech sie rozkurczy" :D oj nie :D z tego co mi wiadomo to jest to BARDZO silny skurcz (tak silny że mężczyzna nie jest w stanie wyciągnąć członka z pochwy. Jak wiadomo w pochwie jest mięśniówka z mięśni gładkich wieć kobieta nie roluźnia ich z "własnej woli". Potrzebny jest bodziec/ pomoc.