18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na święta

ni • 2013-12-21, 23:43
Pewnie was nie.. ale mnie rozbawiło to dzisiaj w empiku ;)


Devill11

2013-12-22, 16:48
Okładka doj***na wygląda jakby gardę trzymał.

Sick_Stick

2013-12-22, 17:29
Oho! Widzę, że niektórym użyszkodnikom doszło nowe słówko: gender. No, no, wasz słownik nienawiści i obrzucania wszystkiego gównem powiększa się z niesamowitą szybkością... :roll:

bohdan_lazuka

2013-12-22, 18:18
Genderyzm jest celową polityką zmierzającą do zatrzymania wzrostu populacji ludzi na świecie. Jedną z celowych polityk.
Pozostałe to: feminizm, konsumpcjonizm, kapitalizm.

Wczoraj (sobota 21.12.2013) w TVP2 późno w nocy był bardzo ciekawy program dotyczący problemu przeludnienia. Ludzie wypowiadający się tam mówili o tym, że najlepszą kontrolę urodzin można uzyskać poprzez:
- podniesienie pozycji społecznej kobiety,
- zrównanie płci,
- odrzucenie religii, tradycji

Program był sprzed kilku lat.

A teraz...najciekawsze...

Stalin miał mało zasobów, a dużo terenu do ogarnięcia. Mądrzy ludzie doradzili mu, żeby rządził przez "komitety". Ludziom wystarczy wyznaczyć proste zadania. Takie, których wykonanie będzie nagrodą samą w sobie. Nie trzeba tym ludziom płacić. Wystarczy ich przekonać...ludzie sami będą się trzymać za mordę. Dowodem na to niech będzie 50 lat komunizmu w Polsce. Polacy sami nawzajem się trzymali za mordę, Ruscy nic nie musieli robić. Wystarczyło, że byli i grozili palcem.

A więc, rozejrzyj się dookoła jeden z drugim i spróbuj zrozumieć co się dzieje i dlaczego tak się dzieje.

Na ziemi jest obecnie ponad 7 miliardów ludzi, teoretycznie w ciągu jednego pokolenia (ok 30 lat), ta liczba się podwoi.

W 1970 było 3,7 mld ludzi na ziemi.

Blezzer

2013-12-22, 18:52
bohdan_lazuka, co do kapitalizmu się nie zgodzę, jednak nie o to mi chodzi. Chodzi mi o to, że najgorsze jest to, że najbardziej ucierpi cywilizacja europejska. Europejczyków się wręcz tępi, a ciapatych i czarnych wręcz produkuje. Myślę, że nie jest to przypadkiem, ale lepiej niektóre rzeczy zachować dla siebie, bo ignoranci lubią żyć w tzw. szklanej bańce i atakują wszystkich, kto burzy im bezpieczny światopogląd.

Sick_Stick

2013-12-22, 19:08
Ale co wy się k***a przejmujecie. Umrzecie i ch*j... co wam z naszej cywilizacji?

Mi też to wszystko nie pasuje. Uwielbiam różnie kultury, bo jest k***a ciekawe na świecie, gdybyśmy byli wszyscy tacy sami to... no wszystko było by takie same. Jak mówię, są ludzie i ludzie. Jestem przeciwny fanatykom każdej religii czy to katolicyzm czy islam czy kalipić, jeżeli wyjeżdżasz to się nie zapominasz o swojej kulturze i jak najbardziej masz być dumny ze swojego pochodzenia, ale się k***a asymilujesz. Tak wypadło, że mieszkam w Anglii (kultura totalnie nie dla mnie, ale na razie wrócić nie mogę), ale się k***a staram. Poznałem mase niesamowitych ludzi z różnych krajów świata i jest to najlepsze doświadczenie mojego życia. Niestety są też "polaczki-cebulaczki", typowe ciapaki-maczety i helmuty niemieckie.
KAŻDA kultura dała coś od siebie dla rozwoju świata. Później się coś poj***ło, ktoś chciał władzy, ktoś chciał pieniędzy... ech

Pamiętajcie, popatrzmy najpierw na własne podwórko dopiero na cudze, bo nikt z nas nie jest doskonały. A to co się dzieje teraz na świecie to tylko podjudzanie zwykłych ludzi przez rządzących. Im to na rękę, że islamista wyjdzie i zajebie kogoś na ulicy.
Pozdro sadole :wodka:

AleMasakra

2013-12-22, 19:55
Sick_Stick napisał/a:



Nie taki ch*j bo owszem ja umrę, ale moje dzieci będą żyły nadal w rzeczywistości którą po części również ja im wykreowałem. Co do reszty masz rację. Im więcej opcji, najlepiej skrajnych, radykalnych zwalczających się nawzajem, tym słabsze społeczeństwo, a co za tym idzie łatwiejsze do manipulacji.

Sick_Stick

2013-12-22, 21:07
AleMasakra napisał/a:



Nie taki ch*j bo owszem ja umrę, ale moje dzieci będą żyły nadal w rzeczywistości którą po części również ja im wykreowałem. Co do reszty masz rację. Im więcej opcji, najlepiej skrajnych, radykalnych zwalczających się nawzajem, tym słabsze społeczeństwo, a co za tym idzie łatwiejsze do manipulacji.



Właśnie dlatego ja nie będę miał dzieci. I tak jest już ch*jowo na świecie to co dopiero za te x lat...

bohdan_lazuka

2013-12-22, 22:20
Sick_Stick napisał/a:



Właśnie dlatego ja nie będę miał dzieci. I tak jest już ch*jowo na świecie to co dopiero za te x lat...



No proszę. Mamy Cię!

A właściwie, mają Cię!

My w Europie powinniśmy mieć jak najwięcej dzieci.