18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na śmierć przestraszenie przez przejechanie

fantastico • 2018-03-02, 15:29
Delikwent dokonuje przechodzenia przez ulicę gdy trącony prawie samochodem od przestraszenia się ginie.


qwerq123

2018-03-02, 16:49
Widzę tylko jak @fantastico pisze on, scrolowanie myszka ona szybko robi

Mamałyga

2018-03-02, 17:03
Ale pięknie zesztywniał :D

Loaloa

2018-03-02, 17:42
Śmierć ch*jowa, ale za to jaki stylowy karawan po niego przyjechał.

maderfakermen

2018-03-03, 21:16
@up po ciebie przyjedzie śmieciara. homoseksualny pokurczu z rozjechanym dupskiem.

viralmag

2018-03-04, 03:18
Nigdy nie mogę pojąć braku instynktu samozachowawczego u ludzi. U zwierząt mnie to nie zaskakuje, ale człowiek to teoretycznie bardziej rozwinięty byt. A jednak... Jak jedzie auto, to zamiast wracać drogą, którą już przebył, a skoro przebył, to jest bezpieczna... Nie, woli jebnąć do przodu, jakby czuł, że może jest szansa sp***olić przed autem, które jest 5-6 metrów od niego i zapie**ala. Tak samo robią sarny, jelenie i inni leśni samobójcy, stojący na drodze... Selekcja naturalna... genialny wynalazek.

sdstc_son

2018-03-04, 10:14
@Viralmag a co jak kierowca odbiłby w swoje lewo, tj. za plecami pieszego? To też logiczne - idzie typ z lewej do prawej, nie chcę go jebnąć, skąd mam wiedzieć że się cofnie? Mijam go za jego plecami. I tak i tak źle. Tu po prostu widać że to dziki kraj. Walą po pasach jak gdyby nigdy nic, pieszego nawet nie widzą. Facet musi się rozglądać i iść bardzo ostrożnie żeby przejść tam gdzie ma pierwszeństwo. Widać że tam panuje prawo dżungli - większy nawet nie musi uważać na mniejszych.

normale

2018-03-04, 11:24
2xup,
tak po prawdzie to wystarczyło zwolnic i nic by mu się nie stało, ale to jakis wybitny nieogar był. Widać już przy spotkaniu z motocyklem, że koleś zdziwiony widokiem pojazdu na drodze...