18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na ryby!

de_Sade • 2019-07-07, 21:57
Ktoś idzie ze mną na ryby? Jakby co, to zapewniam robaki : D


InnyName

2019-07-08, 09:52
castagir napisał/a:

Spokojna Twoja głowa!
Polska jest teraz propatologiczno-socjalistycznym zadupiem, gdzie się dba i rozpieszcza największe sp***oliny życiowe i obiboków, takich jak na tym filmiku. Tutaj mamy teraz takie nastroje jak w średniowiecznej Francji: kto zarabia i uczciwe pracuje, a jeśli jeszcze prowadzi działalność gospodarczą to złodziej i oszust.




Jak (R)akieta zabierała od nas menela z pod bloku to powiedziałem do stojacego strażnika miejskiego i ratownika medycznego, że lepiej to by było po niego śmieciarke wysłać, widać było po nich tylko, że nic nie mogą powiedzieć zrezygnowani ...
A menel dalej siedzi na tej samej ławce i chleje rzucając za siebie śmieci .... Utylik***azacja śmiecia

Wiewór

2019-07-08, 10:04
Stanął by przy łowisku to by gruby hajs na jabola zarobił na wędkarzach.

kashato

2019-07-08, 12:46
Ale bym to zmywał Karcherem :D

Wiewór

2019-07-08, 13:24
xxwolverinexx napisał/a:

właśnie jadłem obiad k***a


No to co. One też właśnie jedzą obiad. Menel w sosie własnym.

panta_rhei

2019-07-08, 20:03
I wez niech Ci taki w wigilie przyjdzie. Nie wyrzucisz bo nie przystoi wpuścić też przypał, aż makiełki się cofają. Konsternacja.

pankruk

2019-07-08, 21:49
panta_rhei napisał/a:

I wez niech Ci taki w wigilie przyjdzie. Nie wyrzucisz bo nie przystoi wpuścić też przypał, aż makiełki się cofają. Konsternacja.



Już widzę jak ktokolwiek w Polsce kiedyś wpuścił obcą osobę do swojego domu zwłaszcza w święta.

Drapichrust

2019-07-08, 23:14
Musashi_Miyamoto napisał/a:

Paradoksalnie lepiej żeby te robaki na tej ranie były niż ma ich nie być. Zjadają tylko martwą tkankę choć trzeba by było jej usuwać bo rana się nie zagoi. Wyleczenie czegoś takiego to kilka miesięcy profesjonalnej opieki lekarskiej 24h na dobę.



profesjonalnie to mu upie**olą nóżkę tuż pod kolanem a po 24 godzinach wypie**olą ze szpitala z adnotacją - wyleczony

misiek.bogiem

2019-07-09, 02:57
Tu się nada tylko chirurgia poprzeczna - ucięcie zasiłków i wszelkiego rodzaju socjalu pozwalającego takiemu robactwu żerować na resztkach zdrowej tkanki społeczeństwa.