18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na ruskiej autostradzie

Jesse.Pinkman • 2022-03-20, 16:05
Tam nigdy nie możesz czuć się bezpiecznie. Polecam oglądać do końca.

Takafura

2022-03-20, 23:11
Lam3rZ napisał/a:

ja k***a nie wiem.. wiekszosc kierowcow nie ma instynktu samozachowawczego... k***a ja jak widze zator na autostradzie/ drodze ekspresowej albo nawet poza terenem zabudowanym to wlaczam awaryjki dojezdzajac do niego, czasem nawet przeciwmgnielne tylne by bylo mnie widac z daleka... Zawsze patrze w lusterka czy jakis pajac nie zbliza sie zbyt szybko, by w razie wu uciec... ale k***a wiekszosc kierowcow bez kitu jak to sie mowi znalezli prawko w laysach... dojezdzam do zatoru - to ch*j czas na odpoczynek - rece za glowe i odpoczywamy... owszem wina tez moze byc z drugiej strony... kierowcy tirow nagminnie sobie umilaja jazde poprzez ogladanie filmow podczas jazdy!!! (sic!) nie mniej - k***a ludzie miejscie glowe i patrzcie co sie dzieje za wami w takich przypadkach...



Pod Gorzowem dwa auta stały w korku za cysterną, kierowcy byli czujni i uciekli w bok a ciężarówka za nimi z prędkością 80 km/h przywaliła w cysternę.
Więc to co piszesz ma sens, choć nie daje 100 % gwarancji warto próbować zmniejszyć ryzyko.

narkotykiTanio.pl napisał/a:

XD k***a jak niby stojący w korku mieliby być winni czemukolwiek?


8 km/h na autostradzie to przecież wykroczenie ;)


Lam3rZ

2022-03-20, 23:13
narkotykiTanio.pl napisał/a:

XD k***a jak niby stojący w korku mieliby być winni czemukolwiek? Tutaj zresztą widać wyraźnie że nawet sp***alać nie ma gdzie a widoczność jest perfekcyjna...



ahhh wyrwane z kontekstu zdanie - kocham to... zachowaj odleglosc od poprzedzajacego pojazdu i patrz w lusterka... masz szanse nawet na przytulenie sie do barierki... to lepsze niz zmiazdzenie w karambolu...

7wporzondku

2022-03-21, 04:16
Ruskiego morfeusza wj***lo prosto do matriksa

Fx12

2022-03-21, 10:24
Zapewne spieszył się zapisać na zaciąg na misję pokojową w Ukrainie

jesiotr

2022-03-21, 18:03
kara za brak pasów :)

na...........pl

2022-03-21, 18:35
Takafura napisał/a:

8 km/h na autostradzie to przecież wykroczenie


Nie ma prędkości minimalnej na autostradzie - musisz mieć auto które pojedzie szybciej niż 45km/h, ale nie musisz aż tak szybko jechać ;)

Lam3rZ napisał/a:

ahhh wyrwane z kontekstu zdanie - kocham to... zachowaj odleglosc od poprzedzajacego pojazdu i patrz w lusterka... masz szanse nawet na przytulenie sie do barierki... to lepsze niz zmiazdzenie w karambolu...



Ty oglądałeś ten film, czy po prostu pie**olisz od rzeczy? Przecież on zostawił kilkunastometrowy odstęp do poprzedzającego auta i został następnie wciśnięty w jedyne miejsce w które mógłby ewentualnie uciekać - w barierki...

takisobie2

2022-03-22, 22:43
ramadanio napisał/a:

Ciekawe co za słomem jechał że fotel sie złożył jak krzesło ogrodowe przy naj***nej ekipie



Znajomy jak przypie**olił w słup na wstecznym, to z kierownicy wolant zrobił. Jak łapki trzymał na za 10 druga tak kierownicę złożył pod katem 90 stopni do pozostałej jej części. Siedziałem jako pasażer, Fotel mi się nie złożył, ale wyj***ło go razem z prowadnicami atakując gościa z tyłu. Także z tym twoim stwierdzeniem to tak troche po ch*ju. Biorąc pod uwagę masę tego typa, to pewnie złożyłby i stalową ławkę

Takafura

2022-03-23, 21:25
narkotykiTanio.pl napisał/a:

Nie ma prędkości minimalnej na autostradzie - musisz mieć auto które pojedzie szybciej niż 45km/h, ale nie musisz aż tak szybko jechać (...)


Córa będzie robić prawko w wakacje, chyba trochę z nią poćwiczę teorię ;)