18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na rondzie prosto

Red90 • 2023-07-19, 12:05
Narąbany (2.5 promila) "gość" ze wschodniego kraju ogarniętego wojną uczy się jazdy po rondzie
Niestety tym razem eliksir nieśmiertelności zadziałał i "pan" wyszedl z wypadku bez szwanku


T3RMINATOR

2023-07-19, 13:26
PIs napisał/a:

ch*ja widać.



To powiedz staremu żeby Ci zabrał h*ja z przed mordy.

0dbytBiskupa

2023-07-19, 14:29
Widzę auto co ścięło rondo, skąd info, że to Ukrainiec? Niedługo jak pies wam nasra na wycieraczkę to też powiecie: banderowiec!
Uważajcie zjeby, żeby wam żaden nie wszedł do łóżka, bo nagrzani banderowcy czają się wszędzie, szczególnie na młodych chłopców o poglądach narodowych.

BambiPMT

2023-07-19, 14:39
Red90 napisał/a:

Troche inna perspektywa



Piszczy c**a ch*j wie o co.

POLTERGAIST

2023-07-19, 14:47
0dbytBiskupa napisał/a:

Widzę auto co ścięło rondo, skąd info, że to Ukrainiec? Niedługo jak pies wam nasra na wycieraczkę to też powiecie: banderowiec!
Uważajcie zjeby, żeby wam żaden nie wszedł do łóżka, bo nagrzani banderowcy czają się wszędzie, szczególnie na młodych chłopców o poglądach narodowych.



W poniedziałek, 17 lipca kierowca samochodu marki Peugeot 308 przejechał przez środek ronda w miejscowości Świerkówiec. Jak się okazuje, miał w organizmie 2,4 promila alkoholu.

- O godzinie 16:30 na rondzie generała Józefa Dowbora Muśnickiego w Mogilnie kierujący osobowym Peugeotem 308 z duża prędkością przejechał przez znajdującą się na środku wysepkę i ostatecznie "wylądował" na pobliskim polu. Mężczyzna miał dużo szczęścia, bo nie odniósł żadnych obrażeń. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał w organizmie 2,4 promila alkoholu. Teraz odpowie przed sądem za brawurę i swoje skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie - informuje podkom. Tomasz Bartecki.

Kierowca to 40-letni mieszkaniec powiatu inowrocławskiego. Z naszych informacji wynika, że był on obywatelem Ukrainy.

Mimo wielu apeli oraz kampanii informacyjnych nadal zdarzają się kierowcy, którzy siadają za kierownicę samochodu będąc pod wpływem alkoholu. Jest to przestępstwo, ale również śmiertelne zagrożenie dla wszystkich uczestników ruchu drogowego. Policjanci codziennie zatrzymują pijanych kierowców, eliminując ich z dalszej jazdy. (AS, KPP Mogilno) za potral cmg24.pl


cos jeszcze naszczekasz szoszonie? wkleje ci te najważniejsze kilka razy
Z naszych informacji wynika, że był on obywatelem Ukrainy.
Z naszych informacji wynika, że był on obywatelem Ukrainy.
Z naszych informacji wynika, że był on obywatelem Ukrainy.
Z naszych informacji wynika, że był on obywatelem Ukrainy.
Z naszych informacji wynika, że był on obywatelem Ukrainy.

0dbytBiskupa

2023-07-19, 14:54
POLTERGAIST napisał/a:

Z naszych informacji wynika, że był on obywatelem Ukrainy.
Z naszych informacji wynika, że był on obywatelem Ukrainy.
Z naszych informacji wynika, że był on obywatelem Ukrainy.
Z naszych informacji wynika, że był on obywatelem Ukrainy.
Z naszych informacji wynika, że był on obywatelem Ukrainy.


Z czyich informacji? Bo z moich informacji wynika, że sadol o nicku POLTERGAIST jest cwe*em. Teraz udowodnij, że tak nie jest.

Kriski

2023-07-19, 15:08
Red90 napisał/a:

A na słowo nie wystarczy ? Linka wkleić z powodów regulaminowych.... polecam wizytę na portalu cmg24



Na słowo? Dobre sobie. Linki podaje się w inny sposób, za ruble tego nie uczą.

Polak1988

2023-07-19, 15:21
Kriski napisał/a:

Na słowo? Dobre sobie. Linki podaje się w inny sposób, za ruble tego nie uczą.



Ile banderowskich parówek jesteś w stanie pomieścić w swojej japie?

POLTERGAIST

2023-07-19, 16:43
0dbytBiskupa napisał/a:

Z czyich informacji? Bo z moich informacji wynika, że sadol o nicku POLTERGAIST jest cwe*em. Teraz udowodnij, że tak nie jest.



wy upadlińcy macie tylko jeden zwój więcej niż kura, potraficie tylko nie srać na podłogę, reszta was przerasta, podałem ci nazwę portalu i wycinek tekstu ale widać dla odklejeńców z upadliny to za trudne do sprawdzenia., gdybym ci napisał o babci strącającej drony słoikami to byś bez szukania zródła sobie strzepał i do czysta wylizał :)


gen.T.Rozwadowski

2023-07-19, 17:15
Angel napisał/a:

Wtedy można zgłosić takiego do obsługi forum



A to nie jest tak, że to nie Ty, jakiś zdechły_śledź54 czy jakoś tak, rządzi na tym portaliku bo..., wiesz..., co się dzieje na wschodzie....
To nie on dyktuje Tobie co możesz puszczać, a co usuwać i jeszcze banować za treści, które mu się nie podobają bo Putin! Bo ruskie onuce! I ruskie onuce Putina! I...

Nakwasowanyy

2023-07-19, 17:24
Często widuję Ukraińców np idących ścieżką rowerową jakby nigdy nic, widziałem też dwie Ukrainki przechodzące przez sam środek skrzyżowania na ukos powolutku rozmawiając ze sobą... Ja nie wiem jak oni tam żyją na wschodzie, zacofanie mocno.

loptih

2023-07-19, 18:27
Czemu teraz co drugie video na sadolu to naj***ny ukrainiec?

Takafura

2023-07-19, 23:41
Kluczowe jest to że kierowca był naj***ny. A to czy Ukrainiec czy Eskimos jakie ma znaczenie ?

opółnocyuciebie

2023-07-20, 00:05
Red90 napisał/a:

Na rondzie prosto


i w czwartek w lewo