18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na ratunek wiewiórce

maksymilian45 • 2014-06-20, 18:50
Łódź wiewiórki zatonęła, ale zdążyła nadać sygnał SOS

matye

2014-06-20, 22:25
Grusziss, żeby ci żyłka nie pękła ty nadczłowieku O_o

Yamissek

2014-06-20, 22:33
Czy teraz każdy człowiek robiący cokolwiek nagrywa to kamerą? Gość się dobrze zachował.

maksymilian45

2014-06-20, 22:36
up
tak, teraz wszyscy siedzą w internecie. Można na tym się wybić tak jak youtuberzy. Wrzucają gównianie filmy, ludzie to oglądają a oni dostają kasę. Kamera + ciekawy materiał = "sukces."

sauerps

2014-06-20, 22:45
Daję piwo i niech wk***iają się sadolowi "twardziele" że nie było flaków, krwi, zatonięcia, gwałtu itp. Ludzkie odruchy są wskazane, a w tych czasach to im więcej tym lepiej. Karma wraca :)

Catacombe

2014-06-20, 23:03
VoidLoop napisał/a:

Sadol powinien dostać jakiś order od Greenpeacu'u. Przyczynia się dla środowiska bardziej niż te ich wszystkie śmieszne protesty. Wszyscy teraz będą zwierzęta ratować żeby mieć materiał na sadola. ;)



Greenpeace i ratowanie zwierząt czy roślin?

Krakus76 napisał/a:

może i dobrze zrobił ale ja wolał bym pooglądać porozrzucane flaki na drodze po wypadku samochodowym niż koleją uratowaną wiewiórkę



Tylko nie zemdlej twardzielu jak sobie palca rozetniesz.

BlckSn

2014-06-20, 23:03
matye napisał/a:

Grusziss, żeby ci żyłka nie pękła ty nadczłowieku O_o



Patrząc na twój wiek i twoje posty odechciewa mi się nawet komentować. Lepiej dopilnuj żeby mamusia nie zobaczyła jakiego słownictwa używasz bo ci internet odetnie.

Yoshka

2014-06-20, 23:07
Ale co ta wiewiórka robiła na środku jeziora? Kawał kolegów po imprezie?

BlckSn

2014-06-20, 23:11
Yoshka napisał/a:

Ale co ta wiewiórka robiła na środku jeziora? Kawał kolegów po imprezie?



Wk***iała minogi

matye

2014-06-20, 23:17
>ciśnij kogoś na wiek
>myśl, że jesteś dojrzały
dobra robota Grusziss XD

BlckSn

2014-06-20, 23:28
matye napisał/a:

>ciśnij kogoś na wiek
>myśl, że jesteś dojrzały
dobra robota Grusziss XD



Wyjaśnij mi szczylu o co ty w ogóle się przypie**alasz? Znalazł się prawy chłopiec broniący twardo w internecie czarnych i ciapatych. Nie cisnę ci dziecko na wiek. Po prostu jesteś smarkiem i nie dane ci było zapewne nawet pogadać z żadnym przedstawicielem tych, których tak dziarsko bronisz na tym forum. Podrośnij, podszkól język, idź na studia ew. wyemigruj, porozmawiaj z nimi i dopiero baw się w rycerza.

Szczepus

2014-06-21, 00:18
Był taki test na antysemitę kiedyś na sadolu...:
Pytasz się kogoś czy wie jaki jest test na ssmana. Ten mówi, że nie to mu odpowiadasz, że trzeba zabić 10 żydów i wiewiórkę.
Wtedy powinien się spytać: a czemu wiewiórkę.
Jeśli tak to odpowiadasz mu: zdałeś.

AnteTheOne

2014-06-21, 10:24
wiewióry są zajebiste :D

mi...........dz

2014-06-21, 12:28
Wiewiórka poszła sobie popływać to jej koleś zj***ł zabawę :D