18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Bansiarz

2015-03-21, 20:00
Grzaniec dla Dżejmsa, zimne piwko dla ogarniętych kumpli ;)

gonzoss

2015-03-22, 00:41
k***a.. dawno już nie siedziałem w takim napięciu oglądając film na sadolu... dobra akcja

narev

2015-03-22, 03:39
k***a, jak w filmie.
Zaczyna się sielankowo, później następuje tragedia w postaci przysypanego kumpla, pełne emocji poszukiwania, no i szczęśliwe zakończenie.
Szacunek dla reżysera.

Gerwazy Waligóra

2015-03-22, 04:00
Nieodpowiedzialni amatorzy....!!!!

Same błędy!

- Jazda w grupie w takim sniegu, zamiast jeden po drugim w odstepach (podcieli snieg grupowo)
- łopata skladana w minute (ogarnal sie po jakims czasie)
- zdjal rekawice i zamarzly mu łapy po chwili (niewybaczalny blad)
- drugi frajer stał, nie kopał i sie przygladal, liczą się sekundy!
- brak nadajników lokalizujących (może mieli bo i plecak lawinowy z poduchą był)


Ofiara sama zawdzięcza sobie życie i wystającemu kijkowi.

bocianoff

2015-03-22, 09:35
up

Wykopali? Wykopali, więc nie pie**ol.

Ver0

2015-03-22, 10:56
Wiem, że sytuacja poważna ale to machanie kijkiem z pod śniegu rozbawiło mnie :D (wiem, wiem kijek ułatwił lokalizacje)

_Radzias

2015-03-22, 11:03
Ja pie**ole , za takie coś to powinien zabrać kumpli na tournee po najlepszych burdelach i barach......

sosikhehe

2015-03-22, 11:36
Ten co był przysypany miał łopatę, sondę i detektor lawinowy. Ci dwaj na górze tylko łopatę i sondę, więc gdyby nie kijek nie znaleźliby go za ch*ja albo za późno. 4 stopień zagrożenia lawinowego a oni sobie stwierdzili że nigdzie wysoko tylko na taki lajcik pojadą, no to faktycznie jak nasypało w dwa dni metr śniegu więc nigdzie nie ma łatwo. Mieli w ch*j szczęścia, mam nadzieje że nauczy ich to trochę pokory.

Loaloa

2015-03-22, 15:18
Szczerze mówiąc liczyłem na to, że potem zasypie ich wszystkich, a filmik jest z odzysku, kiedy kolejna lawina odsłoni zwłoki.