18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na rapie...

CZN • 2013-04-04, 01:38
Po pierwsze zwiększ masę











Tak tak... chamsko.pl ale po tagach nie znalazłem.

wyrwiszmat88

2013-04-04, 14:34
odkąd roczniki 92 i w górę zaczęły rejestrować się na Sadisticu nawet te wasze kłótnie w komentarzach są jakieś takie pedalskie.

Sujo

2013-04-04, 14:56
Wjeżdża kolejny obrazek z chamsko wzięty.. Wk***ione gimby biją w komentarzach

bz...........ue

2013-04-04, 15:08
kamiljot napisał/a:

@up, nie wiem czego tyś oczekiwał po stronie z czarnym humorem, może kucyków i tęcz?



A wiesz w ogóle co to jest czarny humor ? Ja właśnie dla niego tutaj przychodzę. Rozumiem naśmiewanie się z ofiar własnej głupoty, ale nie k***a z ofiar totalitaryzmu, bestialstwa i ogólnego sk***ysyństwa w stosunku do dzieci.

Ale co ja się będę produkował.... Za młody jesteś żeby zrozumieć...

Loaloa

2013-04-04, 15:10
Anoreksja to straszna choroba.

erg0

2013-04-04, 16:00
aż mi się klasyczny dowcip przypomniał:
ile jest dzieci w Afryce?




Dokładnie 37 kilo :D

Kapsaicyna

2013-04-04, 16:00
Czarny humor - odmiana komizmu, polegająca na wydobywaniu efektów humorystycznych z zestawienia elementów grozy i absurdu, charakterystyczna dla nurtu nadrealizmu, teatru absurdu, a także różnych odmian groteski.

Przykład
Raz niania, robiąc kilka grzanek,
Spłonęła żywcem w pewien ranek.
Lecz to najgorszym było zgrzytem,
Że grzanki też spłonęły przy tem.


Admin_RedTube

2013-04-04, 16:24
Powinni jeszcze takie koszulki robić, wtedy można jakoś wyszydzić osoby które chodzą w całym komplecie rpk włącznie ze skarpetkami.

pacyfista

2013-04-04, 16:45
Przeraża mnie prostota waszych umysłów. Jesteście przekonani, że dostrzeganie czegoś zabawnego w czyimś nieszczęściu jest równoznaczne z brakiem współczucia. Wasze prymitywne móżdżki nie potrafią oddzielić tych dwóch spraw i jednocześnie współczuć, i śmiać się. Widzicie w tym coś niestosownego, a przecież nikt tym nikomu nie robi krzywdy. Nikt nie stoi przed tymi dzieciakami.

gu...........91

2013-04-04, 17:32
Zgadzam się, że czarny humor jest najlepszy, ale to jest zwyczajnie ch*jowe :)

Koniec Świata

2013-04-04, 19:17
Niektórzy tutaj mylą czarny humor z debilizmem.

Jak jakiś psychol zabije dzisiaj dziecko to zaraz odzywa się "kółko zwolenników kary śmierci", ale te dzieci to pewnie jakie Żydy bezimienne, na których przyjaciel polskich łysych patriotów dr. Mengele przeprowadzał groteskowe i fascynujące eksperymenty...

Zastanówcie się czasem nad sobą.

kamiljot

2013-04-04, 19:23
@bziktheblue, wytłumacz mi proszę, może mimo młodego wieku posłucham Twojego 85-letniego doświadczenia i coś zrozumiem. Fakt zagłodzonych dzieci nie jest śmieszny sam w sobie, ba, jest nawet smutny, jednak w połączeniu z tą nazwą marki ubraniowej(?) pewnego raperzyny może rozbawić.

teken

2013-04-04, 22:59
Co tu się odpie**ala.
Sadisticu co się stało.
Czy to napływ debili po publikacji na FB piotra kaszubskiego ? :D

pacyfista

2013-04-05, 01:11
Poprawność polityczna wkracza na sadistic :( Tutaj też nam zrobią ciotorewolucję :(