18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na pierwszy rzut oka elektryk-Wałęsa, ale nie wiem na 100%..

CoJaTamKurwaWiem • 2019-04-18, 05:41
Gieroj, k***a jego mać :mrgreen:



nowynick

2019-04-18, 07:58
za inteligentny jak na Wałęsę...

Ni...........ny

2019-04-18, 08:45
Elektryk na 100% bo przecież elektryka prąd nie tyka i dokładnie to widzimy na filmie :amused:

tracerx

2019-04-18, 12:52
To jest cud, że nic mu się nie stało. Jak byłem na praktykach mój przełożony gdy szliśmy usuwać awarię potrafił przyłożyć młotek pomiędzy szyny fazowe w szafie elektrycznej pomimo, zrzuconych zabezpieczeń tak dla pewności zanim ktokolwiek wsadził tam łapy :D

BigCohones

2019-04-18, 13:31
Generalnie ktoś załączył napięcie na przewód dokładnie w chwili kiedy ten spadał na ziemię.
Nie ma możliwości żeby przewód wysokiego napięcia wisiał na stalowej konstrukcji i nie powodował zwarcia.
Była awaria, linię wyłączyły zabezpieczenia a w momencie gdy koleś strącił przewód na ziemię linia została załączona.
To że się nie usmażył to mega wielkie jego szczęście.
Wiem bo buduję linie WN i niejedno widziałem na sieciach.

Ni...........ny

2019-04-18, 14:06
BigCohones napisał/a:

Generalnie ktoś załączył napięcie na przewód dokładnie w chwili kiedy ten spadał na ziemię.
Nie ma możliwości żeby przewód wysokiego napięcia wisiał na stalowej konstrukcji i nie powodował zwarcia.
Była awaria, linię wyłączyły zabezpieczenia a w momencie gdy koleś strącił przewód na ziemię linia została załączona.
To że się nie usmażył to mega wielkie jego szczęście.
Wiem bo buduję linie WN i niejedno widziałem na sieciach.



Raczej nie, wyraźnie widać że po tym jak przewód spada na ziemię, zaczyna iskrzyć i typ go odrzuca dopiero po chwili ;-)

Gdyby było tak jak mówisz to w chwili załączenia napięcia wyj***łoby go z butów


EksplozjaSmaku

2019-04-18, 14:09
Nie dosc, ze niesmiertelny, to jeszcze zamienia dzien w noc :-D

Szto_to_widział

2019-04-18, 15:11
Wałęsa nigdy nie był elektrykiem tylko czeladnikiem. To nie jest jedno i to samo

DerAmg

2019-04-18, 15:41
Ma rękawice izolacyjne, może i buty. Przewód albo w pełnej izolacji uszkodzonej, albo niepełnoizolowany. ch*jowe zabezpieczenia i jakieś średnie napięcia.

mazga50

2019-04-18, 22:23
EksplozjaSmaku napisał/a:

Nie dosc, ze niesmiertelny, to jeszcze zamienia dzien w noc



To kabez który zasila Słońce.