18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na pasach

~_Yarko_ • 2023-02-21, 15:13

Aż się facet z łopatą wk***ił ...

Zbeer

2023-02-21, 23:54
Dzieciaki... czego to się nie robi, żeby na lekcje nie iść.

kakalos

2023-02-22, 01:01
idzie se na tym czerwonym jak gdyby nigdy nic. Dalton ?

MorymOO

2023-02-22, 17:33
pazuzu napisał/a:

pie**olisz jedziesz sobie spokojnie lewym pasem, masz ziolne światło to masz w dupie że na prawym pasie ktoś hamuje, zwlasza jak w tym przypadku gdzie jest skręt w prawo i tamten mógł hamować żeby skręcić.
Przy twoim rozumowaniu to przy każdym skrzyżowaniu trzeba zwalniać do 20km/h bo niegdy nie wiadomo czy ktoś nie wjedzie na czerwonym



Ależ dokładnie tak trzeba. Zabijesz kogos, ale będziesz miał rację? I tak pójdziesz w pasiak, wiec dla swojego dobra lepiej myśleć za innych.

Andrzejas

2023-02-23, 10:12
MorymOO napisał/a:

Ależ dokładnie tak trzeba. Zabijesz kogos, ale będziesz miał rację? I tak pójdziesz w pasiak, wiec dla swojego dobra lepiej myśleć za innych.



No pewnie. Mam myśleć za każdego debila na świecie. Wyj***ne! Całe życie potrącam kretynów na mojej drodze i nawet się nie zatrzymuję.
Mają farta, że jeżdżę na rowerze. Ja mam ścieżkę, oni chodnik, a auta jezdnię. Na ch*j mi się wpie**alają pod koła, skoro mają swoje miejsce?
Kilka lat temu z krzaków wyskoczył mi strażnik miejski pod same koła! Nawet mundurowy potrafi być zj***ny!
Złamałem mu obojczyk, ale na szczęście sobie nie zrobiłem nic. Psiarnia przyjechałą, opie**oliłem przy nich strażników, którzy to zostali słusznie przez policjantów ukarani kolegium i 15 min później mnie przepraszali za swoje nieodpowiedzialne zachowanie.

W piździe mam rację czyjąś albo swoją. Ustępuję pierwszeństwa szybszym, cięższym i większym ode mnie. Zawsze i wszędzie. A jak jesteś na drodze malutki, to masz uważać, bo to k***a nie jest plac zabaw!

TurboKaczka

2023-02-28, 10:59
ellsworth napisał/a:

Dziecko, jak dziecko. Głupie to, ale przeraża mnie kompletna bezmyślność tego na lewym pasie. Widzi, ze jest przejście dla pieszych, ch*j tam że czerwone mają, ale gość na prawym daje ostro po hamulcach, to przecież nawet upośledzony umysłowo by się domyślił, że ktoś pewnie się na pasy jednak na tym czerwonym wdupcył i wypadałoby też się zatrzymać. Ale nie! Po co! Lepiej zapie**alać dalej, jak gdyby nigdy nic. Jakim cudem tacy debile mają prawo jazdy?



wez ty soie k***a nie wypowiadaj. widac ze jedyny srodek transportu jaki prowadziles to drezyna na starych torach.