18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na pasach

~_Yarko_ • 2022-06-06, 18:48

Porządne uderzenie.

WujekMajkel

2022-06-06, 21:29
Aż miło na duszy się robi jak widać tych wszystkich dobrych ludzi którzy spieszą jej z pomocą...

lesku73

2022-06-06, 21:43
Jakby chociaż raz spojrzała w prawo to by żyła a tak... U nas większość dziewczyn gdy zobaczy że auto na prawym pasie się zatrzymuje to wtedy wyłączają mózgi i pewnie ruszają nie zerkając czy z lewego pasa jest bezpiecznie, patrzą prosto albo w telefony, widziałem takie akcje kilkadziesiąt razy. Dziewczyny ogarnijcie się na pasach bo będziecie fruwać!

KoBi44

2022-06-06, 22:03
j***ny slepy sk***ysyn ograniczenie do 30 z naprzeciwka stoi sznur samochód a ten zapie**ala... a później jeszcze banda spiedolonych ludzi komentarzach obwiniać pieszego....Wszyscy którzy uważają że wina leży po stronie pieszego proszę oddać prawojazdy bo zagrazacie społeczeństwu.

DEADmanPL

2022-06-06, 22:04
Kierowca tępy ch*j - wiadomo, jednak dla mnie to jest niezrozumiałe jak można przechodzić przez tak szeroką ulice i ani k***a razu się nie rozejrzeć, zasada ograniczonego zaufania nie dotyczy tylko, k***a, kierwców. Ostatecznie kierowca tępy ch*j i piesza tępa c**a.

Nieraz jak puszczam pieszych to k***icy dostaję jak patrzę gdy wchodzą i okej, rozejrzeli się i zauważyli, że jadę - 5 sekund temu, kiedy byłem 40 metrów od pasów i jechałem 50km/h, potem to już ch*j, tak mi k***y ufacie, że się zatrzymam?

rybsony

2022-06-06, 22:31
Kierowca do utylizacji. Poszkodowana samą to juz zrobiła

HermanVonSztolc

2022-06-06, 22:36
Manolito666 napisał/a:

Jak to dobrze, że nie urodziłem się kacapem. Gorzej to już tylko mają wiecie kto.



W państwie gówna i samby? Zgadłem?


Trzeba przyznać że niezła z niej zawodniczka... jeszcze sprawdziła godzinę zgonu na zegarku zanim odeszła



No i musiała mieć coś wartościowego w tej torbie... trzyma jądo ostaniej sekundy... a mówią że materialnych dóbr nie zabierzesz na tamten świat .XD






august82

2022-06-06, 23:12
k***a. Jak się wszyscy rzucili z pomocą...

gabriel0

2022-06-07, 01:21
Hetman_Wielki napisał/a:



Btw co robił driver? trzepał gruchę czy obiekt na pasach może nie biał odblasków czy co ???



Ja wiem! Ja wiem!
Nawet dźwięki słychać.


Teddyboys91

2022-06-07, 08:21
Hetman_Wielki napisał/a:

nie było do czego, amby grzebały w telefonie, pani starsza dzwoniła po pomoc jakby pomoc miałą coś teraz pomóc
po takim pie**olnięciu kobiecy to pozostaje tylko kościotrup...
miednica organy wszystko w p*zdu,
fakt mózg jeszcze przelicza bół ale wybrał drogę fuck-off shut down


Urolog chirurg stomatolog się odezwał

Karboksylator

2022-06-07, 10:51
pixastudio napisał/a:

Pika mu czujnik zbliżeniowy od kilometra, a ten wali w babę na przejściu. To tylko rusek tak potrafi



czujnik mu pikał odkąd spod domu wyjechał :)

gall-kg

2022-06-07, 12:14
[quote="Hetman_Wielki"]Grubo
Uwielbiam to pokolenie gimbusów, mam pierwszeństwo, jestem na pasach słucham muzę, gapię się w telefon
co mi się k***a do h*ja może stać ????
No nic kochanie, jesteś na pasach, pamiętaj tylko by wieczorem nie wracać sama ... bo ktoś cię wyr*cha hahahaa
Btw co robił driver? trzepał gruchę czy obiekt na pasach może nie biał odblasków czy co ???[

podejrzewam ze i gimbus prowadził

Bul_od_bytu

2022-06-08, 00:02
Najważniejsze, że przestało pikać. Teraz może skupić się na jeździe.

SpookyYuuki

2022-06-09, 06:52
I znów to samo. Pieszy nie rozglądał się a kierowca się gapił gdzie nie trzeba.

Haamre

2022-06-11, 07:18
Kopernik2080 napisał/a:

Najbardziej sadystyczne jest to, że nikt nie podbiegł do tej dziewczyny...



Wiesz, nie każdy jest nekrofilem...