18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na miłości do Putina można się sparzyć

mygyry • 2022-04-18, 12:05
Mieszkańcom Hanoweru nie zbyt spodobała się kolumna aut które wyrażały poparcie dla tego pie**olonego putlera



(nie wrzuciłem do zbiorczego z wojny, bo chyba nie pasuje do działań wojennych)

Sv...........ge

2022-04-18, 21:36
tfujdiler napisał/a:

Bravo jazda z tymi ruskimi k***ami popierającymi napaść na Ukrainę, Na terenie unii powinniśmy jako cywilizowane społeczeństwo wysiedlać te zwierzęta które popierające atak na ukrainę. Tutaj szmaty pyskują i popierają inwazję, a w rosji są uznawani za zdrajców taka to jest logika tych sp***olin umysłowych. Ciekawe co by z nimi robili po powrocie do kacaplandu 15 lat więzienia czy od razu kula w pusty zdradziecki łeb i do dziury



Uuu, kozaczek z nad klawiatury się odezwał. Idź spać bo jutro do szkoły nie wstaniesz

Dzisiaj

2022-04-18, 22:48
swampman napisał/a:

wystarczy ze sie porobily bandy na wiejskiej zwlaszcza ten motloch u wladzy ktory zapie**ala 3/4 wyplaty na dzien dobry.
niech sie zbieraja czeczeni, banderowcy i plaskoziemcy, na szczescie wiem ze to beda jednorazowe wybryki a reszcie sie juz nie zachce po tym co ich spotka.
smierdzisz brudnymi onucami na kilometr. IP masz z petersburga czy z dupy?



z dupy twojej starej mam IP - darmowe, kazdy moze miec za free, minusem jest, ze wirusow od sk***ysyna, smierdzi grzybem i zero zabezpieczenia...

dominik666 napisał/a:

Nie ma czegoś takiego jak Polkraina, ale fajnie że cię onuco boli



w parlamencie flagi ukrainskie, w szkolach i przedszkolach musza sie uczyc ukrainskiego... POLKRAINA to takie polaczenie Polski i ukrainy - tzn polacy zapie**alaja za miske ryzu a ukry przyjezdzaja na gotowe i czerpia profity bo oni przeciez "nie przyjechali robotać"

podziwiam zj***nie intelektualne - kazdy kto chce silnej polski, nie chce wj***nia polski w zadna wojne, nie chce hiper inflacji itd - jest ruską onucą. TZN ruscy tak naprawde chca silnej i niezaleznej Polski? :home: zj***nie umyslowe lvl max serio...

TrzyDwaJeden

2022-04-18, 22:51
Sverige napisał/a:

Nie zesraj się



W farmie trolli słychać wycie? Z N A K O M I C I E !

Dzisiaj

2022-04-18, 22:51
szejset66 napisał/a:

Mam nadzieję, że zrobią porządek z banda kretynów.



czyli Ci Polska, Polskie flagi i patrioci smierdza? aktywuje protokol z DZIDY :

WY...


reszte dospiewaj sobie sam i sie zastosuj do niego

tfujdiler

2022-04-18, 22:56
Sverige napisał/a:

Uuu, kozaczek z nad klawiatury się odezwał. Idź spać bo jutro do szkoły nie wstaniesz



Ty się p*zdo o moje wstawanie nie martw, w przeciwieństwie do ciebie sypiam do której chce a nie do której mi każą. Boli dupsko jak się jest z kacaplandu, no ale ch*j twoi rodacy kradną kible w Ukrainie, pewnie jak sprzeda taki kibel w kacapowie to ustawiony do końca życia hahahh j***ć was w ch*j świat się was wstydzi pie**olone dzbany.

ZaSwojePiję

2022-04-19, 02:50
tfujdiler napisał/a:

Ty się p*zdo o moje wstawanie nie martw, w przeciwieństwie do ciebie sypiam do której chce a nie do której mi każą. Boli dupsko jak się jest z kacaplandu, no ale ch*j twoi rodacy kradną kible w Ukrainie, pewnie jak sprzeda taki kibel w kacapowie to ustawiony do końca życia hahahh j***ć was w ch*j świat się was wstydzi pie**olone dzbany.



Idz ty juz spac jelopie bezrobotny opie**alaczu i nie pisz po pijaku.

Sv...........ge

2022-04-19, 09:04
tfujdiler napisał/a:

Ty się p*zdo o moje wstawanie nie martw, w przeciwieństwie do ciebie sypiam do której chce a nie do której mi każą. Boli dupsko jak się jest z kacaplandu, no ale ch*j twoi rodacy kradną kible w Ukrainie, pewnie jak sprzeda taki kibel w kacapowie to ustawiony do końca życia hahahh j***ć was w ch*j świat się was wstydzi pie**olone dzbany.



Nie zesraj się

tfujdiler

2022-04-19, 09:37
ZaSwojePiję napisał/a:

Idz ty juz spac jelopie bezrobotny opie**alaczu i nie pisz po pijaku.



Za kapitał który posiadam mógłbym kupić kilka wsi w kacapowie tylko po to by je zaorać :) Nie każdy jest biedny jak ty żyjesz z ch*jowego komentowania. W Europie mamy trochę większe ambicje. Co cie zabolało to że wujek zaj***ł kibel na Ukrainie a teraz go psy wpie**alają :)

Sverige napisał/a:

Nie zesraj się



Gdzież bym się odważył nie chciał bym Ci zostawiać prowiantu.

hadman

2022-04-19, 12:22
i tak trafią do Polski jako bezwypadkowe od niemca :D

jestem_piszę_oglądam

2022-04-19, 20:10
z ciekawostek, 2 tyg temu leciałem do polski, traf chciał że byłem na dworcu centralnym w Wawce, nie sposób usłyszeć tam słów w języku Polskim, wszystko dookoła gada po rusku. Kolejna ciekawostka, w sobotę w nocy wracałem do Irl. minimum 80% ludzi w samolocie to ukraińcy, co ciekawe widać po strojach że nie są to biedni ludzie, więc kogo stać wylatuje dalej, w tzw "polkrainie" zostaną Ci ubodzy. np w lublinie też na każdym kroku słychać ruski język, ale mimo wszystko oni już pracują, np jako dostarczyciele żarcia. może nie wszyscy wiedzą, że ukraińcy mają swój język ale to język mniejszościowy, duża większość mówi jednak po rusku. Tyle w kwestii "sadol uczy" ;)

grzehuu

2022-04-21, 00:00
mam nadzieję że z kacapami w środku
:D