18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na łonie natury

~Sunday • 2019-10-30, 12:21
Dzieci sobie spacerują, zwierzątka biegają...


V8ROG

2019-10-30, 12:31
Oooo, rzadko kiedy się zdarza że matka ratuje sytuację. W tym wypadku plus dla matki ale my sadole na co innego czekaliśmy.

poligon6

2019-10-30, 12:57
V8ROG napisał/a:

Oooo, rzadko kiedy się zdarza że matka ratuje sytuację. W tym wypadku plus dla matki ale my sadole na co innego czekaliśmy.



Też myślałem ze baran przypie**oli w kaszojada i przynajmniej łeb mu urwie. Wtedy byłby wysyp sadolowych tatusków, płaczacych nad losem gówniaka.

dudidudi

2019-10-30, 13:43
ciekawie czy jakby dziecko straciło pół ryja to też by tak zacieszała

ZaSwojePiję

2019-10-30, 14:05
Najlepsza nagrywajaca, do konca wytrzymala i nie ostrzegla przed zapie**alajacym baranem.

dżonyłojlker

2019-10-30, 15:19
poligon6 napisał/a:

Też myślałem ze baran przypie**oli w kaszojada i przynajmniej łeb mu urwie. Wtedy byłby wysyp sadolowych tatusków, płaczacych nad losem gówniaka.



Ej no, szanujmy się. Ja rozumiem że dawno nie było nic z pieskami, a chciało by się powk***iać p*zdusiów, ale to już plagiat Panie kolego :amused:

poligon6

2019-10-30, 15:22
Szfajceneger napisał/a:

Ej no, szanujmy się. Ja rozumiem że dawno nie było nic z pieskami, a chciało by się powk***iać p*zdusiów, ale to już plagiat Panie kolego



:-) . Plagiat nieumyslny, dopiero póxniej zauwazyłem wpis. Swoja droga jebac po równo kaszojady i zapchlone gówna. :-)

jednoręki-ujeżdżacz

2019-10-30, 15:56
Dziwne. Zawsze baby sp***olą co się tylko da a jak przyjdzie do ratowania gówniaków to im mózgi wracają na swoje miejsce. Jak z tą madką co rwała właz od szambodziury i wyławiała Brajana. Coś jednak w tym jest, że kobiety są tylko stworzone do robienia dzieci.

Huherko

2019-10-31, 17:18
Harda minął o włos ...