18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na kolizyjnym się chłopaki znaleźli...

Halman • 2022-04-28, 11:27

królowie jednośladów...

kedzior242

2022-04-28, 11:57
Ten drugi się rozj***ł w oddali jak jakiś kompaktowy Tupolew.

Dzisiaj

2022-04-28, 12:18
Kolejny ku*asiarz : "zapie**alam bo lubie" "mam zajebisty rekleks" itd itp. Debila, ktory wjechal troche szkoda, bo sk***iel moze i spojrzal, ze nic nie jedzie ale przy takiej predkosci to ciezko wychwycic, ze jakis pedał zapie**ala na moturze :/

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2022-04-28, 12:51
Dzisiaj napisał/a:

Kolejny ku*asiarz : "zapie**alam bo lubie" "mam zajebisty rekleks" itd itp. Debila, ktory wjechal troche szkoda, bo sk***iel moze i spojrzal, ze nic nie jedzie ale przy takiej predkosci to ciezko wychwycic, ze jakis pedał zapie**ala na moturze :/



A mi tam szkoda zapie**alacza. Pedał włączający się do ruchu wjechał jak pod swoją oborę a nie drogę szybkiego ruchu i ma na co zasłużył. Nie będę Ci tłumaczył że w Niemczech drogi takie same, nie ma limitów i jest mniej wypadków ale widzę po komentarzu, że za głupi jesteś.

Payan

2022-04-28, 13:43
Te k***y od rana pod oknem mi tu już warczą tymi piźdźikami. Cóż, sezon dawców zaczął się.

jimiq

2022-04-28, 15:54
TAWS nie zdarzył zadzialac

aligator

2022-04-28, 16:32
Ten co spowodowal wypadek zapewne ma na aucie naklejkę patrz w lusterka motocykle są wszędzie :lol:

kocur

2022-04-29, 00:29
aligator napisał/a:

Ten co spowodowal wypadek zapewne ma na aucie naklejkę patrz w lusterka motocykle są wszędzie


Kierowniki aut z tymi naklejkami to z reguły drogowe ameby.