18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na klatę śmiało

TT4 • 2017-07-26, 04:33
...ale żeby nad głowę? :shock:



Teraz się zacznie...

Insaner

2017-07-27, 21:26
Świetny sposób - na zrobienie z dzieci kalek w wieku kilkunastu lat.

BrianGriffin

2017-07-27, 21:39
Ruscy to są jednak sadyści. Ich sadistic musi być zajebisty

Sz...........jk

2017-07-27, 21:42
Sam sport jako taki jej krzywdy nie zrobi jeśli będzie pod kontrolą lekarzy i dobrych trenerów. Gorzej jak ktoś odpuści temat profilaktyki zdrowotnej i wyjdą jej po czasie urazy stawowe. Sam jestem teraz w takiej sytuacji, że moje kolana od przeciążeń już nieźle potrafią boleć, też kiedyś sporo dźwigałem, do tego waga powyżej 90kg i zaprawa z rana doprowadziły do zniszczenia stawów kolanowych w wieku 25 lat...

Avitus

2017-07-27, 22:31
Radson napisał/a:

@up może nie jest tak źle. Obozy sportowe, znajomi też sportowcy,, trochę świata zwiedzi przy okazji zawodów. Za to żal mi jej kolan :-(



Kolan dlaczego niby?

Catar

2017-07-28, 00:42
To nie Rosja,

Caitlin Everett USA

Oryginał w HD
spoiler

GwałcicielKuz

2017-07-28, 06:25
wyobrażacie sobie jakie ona ma jędrne pośladki . :wali:

hellblade

2017-07-28, 07:59
Wszystko fajnie dopóki nie spróbujesz wciągnąć takiej do busa...

extremetube

2017-07-28, 08:34
Przyznajcie się, kto pod to zwalił? :)

Ma...........ke

2017-07-28, 08:43
Wszyscy piszący, że ma przej***ne w przyszłym życiu i jeszcze będzie potworem to idioci. Bardzo dobrze że ta dziewczynka wzięła się za siebie. Co prawda wiele nie wyciska, bo to są gumowe krążki. Chyba tylko na końcu jest 40 i sprawia jej to wielki problem.

Jak babochłop wygląda się od zażywania Insuliny, Hormonu wzrostu, Testosteronu. Żadne konsekwencje jej nie grożą oprócz tego, że będzie silniejsza i zdrowsza(i wyglądała lepiej) niż swoi rówieśnicy, rówieśniczki.

Beerkus

2017-07-28, 11:11
Na sadolu dosłownie są eksperci od wszystkiego :D
Dlatego małe było moje ździwienie kiedy zauwazylem, że przy filmiku z dźwigającą dziewczynką jest więcej komentarzy niż piw..

1.Maupajoke Oczywiście, że masz rację. Wy, wszyscy marudzący co z tą 'biedną' dziewczynka będzie dalej za dzieciaka graliście w piłke, chlaliście, czy co tam jeszcze, a ona trenuje dla zabicia czasu i być może kiedyś będzie z tego żyła.

2. 11 lat - w tym wieku jeszcze zawodnicy nie koksują.

3.W pierwszej części filmiku dziewczynka ma 50kg na sztandze - krążki są pięcio-kilowe. Następnie krążki zielone- 10kg.

4.Nie zostanie żadną kaleką na starośc, powiem więcej - będzie bardziej sprawna od Was wszystkich. To właśnie na ludziach tak negujących tego typu sporty siłowe zarabiają te wszystkie popier*olce w TV, Chodakowskie i inne cuda, które wpajają kity o szkodliwośc przysiadu na kolana itd itd

Wiem, bo trenuje 3-bój od 5 lat.

wkw4ever

2017-07-28, 11:38
no bez jaj, co się dzieje z tym sadistickiem ? co to ma być za film? pasuje tutaj tak samo jak ten pt. "tokarz" . :!: :evil:

blajar

2017-07-28, 14:05
No niestety jak się chce zdobywać laury w sporcie to trzeba wcześnie zaczynać. Nie mogę, niestety, dodać linka ze względu na małą liczbę komentarzy ale chętnym polecam obejrzeć filmik pokazujący wczesne lata Szymona Kołeckiego do czasu ustanowienia rekordu życiowego w wieku 18 lat.
W szukajce Youtube wpiszcie Szymon Kolecki Early Years up to 2000.

radek225

2017-07-28, 14:34
SĄ DWA RODZAJE WYSPORTOWANYCH KOBIET:


Catar

2017-07-28, 15:28
radek225 napisał/a:

SĄ DWA RODZAJE WYSPORTOWANYCH KOBIET:

Obrazek



tej drugiej to pwinni doliczyc jeszcze mase tłuszczu do rekordów ;D