18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

na fazie wśród ciapaków

fialek123 • 2016-02-14, 12:43
fajne rzeczy sprzedają, szkoda że wszystko ch*jowe ;)


pozdro mordy ;)



harrisson

2016-02-14, 13:49
wygląda jak by u siebie był

Pu...........re

2016-02-14, 14:07
Właściwie "ciapaty" to określenie Pakistańca i Hindusa, a nie Turka czy kogokolwiek innego kto ma skórę koloru jasnego gówna.

I taka ciekawostka, Turcja przez wiele lat była nam przyjazna. Jako jedyna nie uznała rozbiorów Polski. W Turcji swych przedstawicieli miały rządy powstańcze. Wielu Polaków dzięki uprzejmości Turków mogło prowadzić działalność polityczną na terenie ich państwa. W Turcji były tworzone również polskie oddziały wojskowe, a generał Józef Bem jest bardzo ważną dla Turków postacią.

Ogólnie Turcy w porównaniu z tą całą dziczą przybywającą do Europy Zachodniej są w porządku. Pracują, płacą podatki, nie wysadzają się. Większość z nich traktuje religię z dystansem (od wielu z nich usłyszałem "aa pie**olę ten cały ramadan") i ubierają się jak ludzie, a ich kobiety nie chodzą w workach na śmieci tylko w leginsach.

id...........an

2016-02-14, 14:18
Poznałem jedną Turczynkę z erazmusa świetnie się integrowała i faktycznie miała cudowny tyłek w leginsach w ogóle mają bardzo pociągającą urodę duże ciemne oczy tylko na starość są brzydkie

rogal141

2016-02-14, 15:38
Pojedź do Niemiec dla przykładu Hannover. I zobacz jak się oni integrują. Zgadzam się z tym, że pracują i w sumie uczą języka ale to jest ok 30%. Reszta żyje w Swoim towarzystwie i ani me ani be po niemiecku. Tylko zasiłek.

bombel076

2016-02-14, 16:36
Jakiś wk***iający ten pacjent.

Ar...........ch

2016-02-14, 16:37
harrisson napisał/a:

wygląda jak by u siebie był



Miałem napisać to samo.

CJ...........ac

2016-02-14, 16:54
Arch napisał/a:



Miałem napisać to samo.



bombel076 napisał/a:

Jakiś wk***iający ten pacjent.






wy pewnie jesteście pedałami w rurkach :D