18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na co idą pieniądze z podatków i mandatów

Co...........er • 2013-06-02, 13:17
z tego co wyczytałem jest to Nowy Targ, trasa z Rynku w stronę Parku, ulicą Szkolną.

marakuja88

2013-06-02, 14:43
Na początku myślałem że ten licznik na filmiku to do liczenia przekleństw jest :)

borisklinga

2013-06-02, 15:13
60 znaków na 200m odcinku,
kto da więcej !?

GranatPL

2013-06-02, 15:16
ekh! napisał/a:

Polecam także policzyć studzienki kanalizacyjne, też jest niezły "ubaw", na odcinku niecałych 3 kilometrów doliczyłem kiedyś około 90ciu ;]



A ja polecam się dokształcić. Każda nieruchomość ma mieć osobną studzienkę. Taki przepis, że w razie jak Ci coś pie**olnie, to sąsiada nie odłączysz.

tomny93

2013-06-02, 15:27
o fuck 57! znaków...to jakieś 4,05 *10^76 ...

nRv

2013-06-02, 15:40
I weź tu k***a ogarnij to wszystko, jak się zmęczony wraca wieczorem.Zrobisz jakiś błąd i wina leci, bo nie uważałeś na znaki...

FRIKO84

2013-06-02, 15:45
sa przejscia dla pieszych to sa oznakowane, gdyby kogos jeblo to co w przypadku braku znaku ? sa parkingi, to tez sa oznakowane, ja tu nie widze problemu, autor mial chyba na mysli ze na poczatku ulicy postawia jeden znak "uwaga 50 przejsc dla pieszych" i " 50 parkingow"
znaki maja kierowcy pomagac i droga i to co na niej sie znajduje ma byc czytelne.
a nie ze sa parkingi i brak znakow bo wtedy w godzinach szczytu pewnie by bylo tak ze szukasz miejsca do zaparkowania i nie wiesz gdzie wjechac i klniesz "k***a mac jaki burdel bo ciezko oznaczyc ze jest parking" i znow filmik laduje na neta bo balagan na ulicach bo nic nie wiadomo gdzie jest

ciagle narzekanie, albo to brak oznakowania, albo za duzo...
za duzo wolnego czasu ludzie macie

Ti...........ch

2013-06-02, 15:47
Zresztą po ch*j one są po obu stronach? czy jest to 4 pasmówka oddzielona pasem zieleni? albo chociaż dwupasmowa jednokierunkowa? W takim razie kiedyś mnie uczyli ze obowiązują znaki znajdujące sie po mojej prawej stronie (nie mówie tu o znakach poziomych gdyby ktoś zaraz sie chciał przypie**olić), wiec dublujace je znaki po lewej dla jednego pasa ruchu są potrzebne jak zęby w dupie.

pushq

2013-06-02, 15:52
Ze studzienkami w Polsce jest oddzielna historia. Pomijam już kwestię ich ilości. Najbardziej irytujące jest to, że w 90% przypadków różnica poziomów pomiędzy nimi a asfaltem jest wyczuwalna, to zawsze, ale to zawsze są albo z prawej albo z lewej strony pasa - czyli akurat pod kołem. Nigdy na środku.

borniak1991

2013-06-02, 15:55
tam jest mało znaków, u mnie w miasteczku na głównej ulicy jest wiecej:
"Od tej pory zmotoryzowani nie muszą już jeździć spękanymi poniemieckimi płytami, ale po równiutkim asfalcie. Ciekawostką jest, że wzdłuż alei ustawiono aż… 391 znaków drogowych! Istny gąszcz, w którym trudno się połapać, ale – jak wyjaśnili drogowcy – część znaków trzeba powtarzać po każdym skrzyżowaniu."

Link do artykułu na Głosie koszalińskim

aitec

2013-06-02, 17:02
u mojej babci na wiosce wybudowali rondo, przy którym stoi ponad 40 znaków :> przy okazji zrobię zdjęcie i policzę dokładnie

dziedzic1205

2013-06-02, 17:30
Dobrze rozpoznaję, że to C4?

Piortuś

2013-06-02, 22:28
Niech zgadnę, a na kościelnej macie kościół ?

ojciecsqrviel

2013-06-03, 02:55
jesli zastanawiacie sie czym jest kryzys to wam powiem
h*jowi politycy niepotrafiacy robic nic procz okradania mnie bo moze wy tego nie czujecie wmawiaja mi kryzys
wmawiaja mi ze spowolnienie tendencji spadkowej to sukses
skorwysyny
ciekawe co zrobia madre glowy z wiejskiej jak jakis polak zadziala niczym ciapaty i wypie**oli im domy razem z wymuskanymi za moje pieniadze zonkami i dzieciakami bawiacymi sie gadzetami kupionymi za moje pieniadze.
bo moze wy jeszcze nie widzicie ze was okradaja i wmawiaja wam poglad na to co sami powinniscie widziec i wiedziec

kochana polsko umarlas